English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים עינב - רשימת קווים שעוברים בעינב
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
רכבת
רכבת
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
152
היובל (היובל / הגיתית)
החרש (חניון קרית אריה / החרש)
היובל (היובל / הגיתית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
188
היכל המשפט (היכל המשפט / אבא אבן)
נבעה (עין ראפה א)
היובל (היובל / הגיתית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
465
היובל (היובל / הגיתית)
שדרות שז''ר (שדרות שז''ר / בנייני האומה)
היובל (היובל / הגיתית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
189
תחנה תפעולית חניון 4 / 9
הרב א. גורדון (מרכז לגיל הרך / הרב א.גורדון)
נווה מנחם (5744)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
390
חת''ם סופר 33 (חת''ם סופר / נתיב רבבות אפרים)
מסילת ישרים (מסילת ישרים / דרך קרית ספר)
צומת עמנואל (5060)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
114
עומר בן אל ח'טאב 78 (עומר בן אל ח'טאב / אל מדינה)
אלקודס (באקה / יציאה צפונית)
מחמוד דרוויש (מרכז רפואי אלראזי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
75
מגרש כדורגל (31)
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / הורדה)
צ.ניצני עוז (57)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
620
אחמד אבו עסבה (מסוף ג'ת)
החרש (מסוף חרש)
אחמד אבו עסבה (צומת ג'ת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
979
מסוף אלוף שדה
תחנה מרכזית צפת / הורדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
981
תחנה מרכזית צפת / רציפים
מסוף אלוף שדה
ת.התרעננות / דור אלון מגל 6
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
50
מגרש כדורגל (31)
המלאכה 11 (מרכז תעסוקה לנכה / המלאכה)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
86
החרש 8 (החרש / עמל)
אוניברסיטת אריאל / כביש 31 (31)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
95
מגרש כדורגל (31)
עמל 8 (עמל / שלמה מיכאליס)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
100
חניון שפירים / איסוף
פרופסור רקח (קמפוס ספרא / מסוף כפר ההייטק)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
121
מגרש כדורגל (31)
מסוף רדינג / הורדה
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
186
יסמין (פארק תעשיות אריאל מערב / ש.ג. כניסה)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
267
מגרש כדורגל (31)
מסוף שכונה ירוקה
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
276
מגרש כדורגל (31)
אחד העם 2 (ת. מרכזית חדרה)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
284
מגרש כדורגל (31)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
286
מגרש כדורגל (31)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
290
שדרות שז''ר (שדרות שז''ר / בנייני האומה)
אוניברסיטת אריאל / כביש 31 (31)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
291
מגרש כדורגל (31)
שדרות החשמונאים (שדרות החשמונאים / לב העיר)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
292
מגרש כדורגל (31)
תחנה מרכזית אשדוד
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
293
מגרש כדורגל (31)
שדרות הרצל 110 (שוק עירוני / שדרות הרצל)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
294
מגרש כדורגל (31)
תחנה מרכזית רחובות / הורדה
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
386
מגרש כדורגל (31)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
486
מגרש כדורגל (31)
עמל 8 (עמל / שלמה מיכאליס)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
586
מגרש כדורגל (31)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צ.גיתי (5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
20
החרוב 24 (בית כנסת עץ אפריים / החרוב)
ת. רכבת ראש העין צפון
האורן 7 (האורן / החרוב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
21
החרוב 24 (בית כנסת עץ אפריים / החרוב)
ת. רכבת ראש העין צפון
האורן 7 (האורן / החרוב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
185
היכל המשפט (היכל המשפט / אבא אבן)
השיירה (מלון נווה אילן)
החרוב 24 (בית כנסת עץ אפריים / החרוב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
285
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
הארז 13 (הארז / החרוב1)
הארז 13 (הארז / החרוב1)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
255
נתן שאול 11 (בית קברות)
אוניברסיטת אריאל / כביש 31 (31)
דרך הנחשונים 44 (בית השואה / דרך הנחשונים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
288
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
אוניברסיטת אריאל / כביש 31 (31)
דרך הנחשונים 43 (קופת חולים לאומית / דרך הנחשונים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
289
תחנה תפעולית חניון 4 / 9
הרב א. גורדון (מרכז לגיל הרך / הרב א.גורדון)
דרך הנחשונים 43 (קופת חולים לאומית / דרך הנחשונים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
19
הארבל 48 (הארבל / שורק)
ת. רכבת ראש העין צפון
הארבל 32 (הארבל / הגעתון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
184
הארבל 48 (הארבל / שורק)
החרש (מסוף חרש)
הארבל 32 (הארבל / הגעתון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
67
בית הלוחם
קאסר א סיר 1
נוף השרון 50 (נוף השרון / מור)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
183
מסוף יותם ויואב/רציפים
נירית / גולן
נוף השרון 50 (נוף השרון / מור)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
78
קופת חולים לאומית / הר המור
ת. רכבת ראש העין צפון
ברוכין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
83
מסוף יותם ויואב/רציפים
שיקמה (שיטה / שיקמה)
172 2 (רחוב 172 / רחוב 1)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
83א
מסוף יותם ויואב/רציפים
שיקמה (שיטה / שיקמה)
172 2 (רחוב 172 / רחוב 1)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
145
תחנה מרכזית כפ''ס / רציפים
עבד אל כרים קאסם (עבד אל כרים קאסם / אל ח'ליל)
מכללת בית ברל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
2
ת. רכבת ראש העין צפון
עבד אל כרים קאסם (עבד אל כרים קאסם / אל ח'ליל)
א סולטאני 88 (מרכז מסחרי / סולטאני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
4
ת. רכבת יבנה מזרח
ת. רכבת יבנה מערב
א סולטאני 88 (מרכז מסחרי / סולטאני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
5
ת. רכבת יבנה מערב
הרימון (הרימון / הברוש)
א סולטאני 88 (מרכז מסחרי / סולטאני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
5א
החרש 8 (החרש / עמל)
עבד אל כרים קאסם (עבד אל כרים קאסם / אל ח'ליל)
א סולטאני 88 (מרכז מסחרי / סולטאני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
299
מסוף אום אל פחם
תמח''ת קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / הורדה)
צומת כפר קרע (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
391
מסוף אום אל פחם
היצירה 22 (היצירה / האופן)
צומת כפר קרע (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
869
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
צומת כפר קרע (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
444
היהלום (מסוף רעננה / היהלום)
דרך תחבורה ציבורית (נתב''ג טרמינל 3 / קומת תח''צ)
וייצמן (קניון ג'י / וייצמן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
12
המרץ (המרץ / היצירה)
שדרות הדקלים (אזור תעשייה לב הארץ)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
12א
שדרות הדקלים (אזור תעשייה לב הארץ)
המרץ 15 (אזור תעשיה)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
13
המרץ (המרץ / היצירה)
שדרות הדקלים (אזור תעשייה לב הארץ)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
13א
שדרות הדקלים (אזור תעשייה לב הארץ)
המרץ 15 (אזור תעשיה)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
14
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
שדרות הדקלים (אזור תעשייה לב הארץ)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
14א
שדרות הדקלים (אזור תעשייה לב הארץ)
אליהו הנביא 19 (אליהו הנביא / מרים הנביאה)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
38
עמל 16 ('עמל א)
ת. רכבת ראש העין צפון
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
176
רבן יוחנן בן זכאי (רבן יוחנן בן זכאי / רבי טרפון)
המלאכה 11 (מרכז תעסוקה לנכה / המלאכה)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
478
עמל 16 ('עמל א)
ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה (1285)
המלאכה 19 (המלאכה / עמל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
17
מסוף משה ארנס / רציפים
בית העלמין
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
27
החרש 8 (החרש / עמל)
בית העלמין
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
72
חבקוק (חבקוק / מרים הנביאה)
ת. רכבת ראש העין צפון
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
250
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה (1285)
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
282
נתן שאול 11 (בית קברות)
ברקוביץ' (מסוף גולדה / הורדה)
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
300
חיים הרצוג (חיים הרצוג / גולדה מאיר)
יהודה הלוי 120 (יהודה הלוי / תיכון בגין)
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
472
חבקוק (חבקוק / מרים הנביאה)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
566
נתן שאול 11 (בית קברות)
הרכבת 38 (הרכבת / סלומון)
ה' באייר 64 (גינת מבצע דני / ה' באייר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
283
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
אליהו הנביא 19 (אליהו הנביא / מרים הנביאה)
יציאה לכביש 5 (פארק סיבל / יציאה לכביש 5)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
303
יהודה הלוי 141 (בי''ס תיכון בגין / יהודה הלוי)
הרב שלום שבזי / חיים וייצמן
יוסי בנאי 2 (יוסי בנאי / לאה גולדברג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
9א
הרב שלום שבזי / שילה
המרץ 15 (אזור תעשיה)
קיבוץ גלויות (קיבוץ גלויות / דרך בגין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
9
הרב שלום שבזי / שילה
המרץ 15 (אזור תעשיה)
קיבוץ גלויות (קיבוץ גלויות / דרך בגין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
252
ז'בוטינסקי 6 (ז'בוטינסקי / שילה)
התדהר (התדהר / התעשייה)
קיבוץ גלויות (קיבוץ גלויות / דרך בגין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
258
בית העלמין
ת. רכבת אוניברסיטה / הורדה
קיבוץ גלויות (קיבוץ גלויות / דרך בגין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
471
חבקוק (חבקוק / מרים הנביאה)
דבורה הנביאה 128 (מסוף עתידים)
קיבוץ גלויות (קיבוץ גלויות / דרך בגין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
473
חבקוק (חבקוק / מרים הנביאה)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
קיבוץ גלויות (קיבוץ גלויות / דרך בגין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
301
דרך מנחם בגין (בית ספר טל / דרך מנחם בגין)
שלום מנצורה 33 (שלום מנצורה / רבי עקיבא)
הפרחים 5 (הפרחים / ורד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
11
המרץ (המרץ / היצירה)
חבקוק (חבקוק / מרים הנביאה)
נווה אפיקים (מנור / נווה אפיקים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
260
בית העלמין
השונית / יורדי ים
נווה אפיקים (מנור / נווה אפיקים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
30
ת. רכבת יבנה מערב
וייצמן 60 (וייצמן / הרמב''ם)
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
71
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
ת. רכבת ראש העין צפון
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
73
הרב מנחם מנדל הגר (בית ספר יהלום / הרב מנחם מנדל הגר)
אפרסק 5 (אפרסק / מנגו)
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
304
יהודה הלוי 65 (יהודה הלוי / הרב כלף)
אליהו הנביא 19 (אליהו הנביא / מרים הנביאה)
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
477
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
ת. רכבת תל אביב סבידור / הורדה (1285)
אליהו הנביא 14 (אליהו הנביא / ירמיהו הנביא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
74
שדרות ירושלים (שדרות ירושלים / שדרות בני ברית)
הרב מנחם מנדל הגר (בית ספר יהלום / הרב מנחם מנדל הגר)
דרך מנחם בגין (דרך מנחם בגין / דן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דרך אגד עוטף ירושלים
489
המרץ (המרץ / היצירה)
שדרות הנשיא השישי (בנייני האומה / הנשיא השישי)
דרך מנחם בגין (דרך מנחם בגין / דן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
302
דרך הציונות 15 (דרך הציונות / יונה)
נחל רבה (נחל רבה / חט''ב גוונים)
דרך הציונות 1 (דרך הציונות / בזלת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
37
חשמונאים 14 (חשמונאים / שלומציון)
ת. רכבת רחובות / הורדה
בית העלמין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
37א
אזור התעשייה
בית העלמין
בית העלמין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
276
רבן יוחנן בן זכאי (רבן יוחנן בן זכאי / רבי טרפון)
ת. רכבת ראש העין צפון
צומת רכבת ראש העין צפון 444
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
828
חרמון 27 (קופת חולים / חרמון)
מסוף אלוף שדה
יציאה לכביש 5 (מחלף קסם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
951
דניאל ינובסקי (טיילת ארמון הנציב / ינובסקי)
מכללה לבנות ירושלים / דובדבני
יציאה לכביש 5 (מחלף קסם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
969
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
מסוף אלוף שדה
יציאה לכביש 5 (מחלף קסם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
984
מסוף אלוף שדה
תחנה מרכזית צפת / הורדה
יציאה לכביש 5 (מחלף קסם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
470
יהודה הלוי 157 (יהודה הלוי / רש''י)
מבצע קדש (אזור התעשייה)
יהודה הלוי 4 (יהודה הלוי / צה''ל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
89
'נחשונים ב
מסוף משה ארנס / הורדה
הרב שלום שבזי 135 (הרב שלום שבזי / הלח''י)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אפיקים
89א
מסוף משה ארנס / רציפים
'נחשונים ב
יהודה הלוי 166 (כיכר המשוררים / יהודה לוי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
279
רבן יוחנן בן זכאי 10 (רבן יוחנן בן זכאי / רבי טרפון)
האופן 2 (האופן / החרש)
יציאה לכביש 444 (מחלף ראש העין דרום לצפון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט