מודיעין טלפוני ארצי: 1-900-72-1111 (השיחה בתעריף של מספרי 1-900)
לוחות זמנים ומסלולים     חברות וטלפונים     מידע בסלולארי / אפליקציה     מצאתי טעות    

   

אוטובוסים - רשימת קווים

 
חברה מספר הקו אזור
אגד 1 דימונה - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר דימונה - התפוצות (התפוצות /אלנקווה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 ירושלים - שדרות הרצל (גשר המיתרים/שד' הרצל) ירושלים - בתי מחסה (הכותל המערבי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 אילת - תרשיש 14 (תרשיש/מלון בל) אילת - תרשיש 14 (תרשיש/מלון בל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 חיפה - (תחנה מרכזית חוף כרמל/רציפים עירוני) חיפה - שדרות דוד רוז (טכניון/הנדסה אזרחית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 רכסים - דרך הרב משקובסקי 4 (בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי) רכסים - הנרקיסים 32 (הנרקיסים/הורדים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 נס ציונה - הפטיש 3 (פאור סנטר) נס ציונה - הפטיש 3 (פאור סנטר) לוח זמנים מסלול תעריפים
   
אגד 1 זכרון יעקב - הנדיב (הנדיב/המייסדים) זכרון יעקב - הנדיב (הנדיב/המייסדים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 פרדס חנה כרכור - תדהר (מתחם ביג/תדהר) פרדס חנה כרכור - תדהר (מתחם ביג/תדהר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 גדרה - (תחנה מרכזית גדרה) גדרה - (תחנה מרכזית גדרה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - מבצע יונתן 1 (חפציבה מרכז/מבצע יונתן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 1 קרית שמונה - דוד סלינג'ר (סלינג'ר/המכבים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 1 אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - שדרות אליעזר בן יהודה 8 (שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 קרית גת - (תחנת רכבת קרית גת) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - חיים חורי 18 (שוק) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
דן 1 פתח תקוה בת ים לוח זמנים מסלול
מטרונית 1 חיפה קרית מוצקין לוח זמנים מסלול
סיטיפס 1 ירושלים - מסילת ברזל (הר הרצל) ירושלים - מסילת ברזל (חיל האויר) לוח זמנים מסלול
קווים 1 באר יעקב (תלמי מנשה) - דרך חיים 5 (תחנת רכבת) באר יעקב (תלמי מנשה) - דרך חיים 3 (דרך חיים/יצחק רבין) לוח זמנים מסלול
קווים 1 בנימינה גבעת עדה - דרך העצמאות 34 (דרך העצמאות/אירית) בנימינה גבעת עדה - (בית ספר אורט) לוח זמנים מסלול
קווים 1 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
קווים 1 ביתר עילית - קדושת לוי 16 (קדושת לוי/שלום רב) ביתר עילית - קדושת לוי 17 (רייטפארט/אוהל שרה) לוח זמנים מסלול
קווים 1 מודיעין עילית - אבי עזרי 26 (אבי עזרי א) מודיעין עילית - ( מעלות החכמה) לוח זמנים מסלול
קווים 1 רמת גן אור יהודה לוח זמנים מסלול
קווים 1 אבן יהודה - (הדסים) אבן יהודה - השומרון 49 (בית ספר בכר/השומרון) לוח זמנים מסלול
קווים 1 לוד - תחנה מרכזית לוד/רציפים לוד - תחנה מרכזית לוד/רציפים לוח זמנים מסלול
אפיקים 1 ראש העין דרום השרון לוח זמנים מסלול
אפיקים 1 יבנה - תחנת רכבת יבנה מערב יבנה - (תחנת רכבת מזרח) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 1 רמת השרון - חרושת (מסוף קדמה) רמת השרון - חרושת (מסוף קדמה) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 1 הוד השרון - הרקון 6 (קניון שרונים/הרקון) הוד השרון - הרקון 6 (קניון שרונים/הרקון) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 1 ערד - (תחנה מרכזית ערד/רציפים) ערד - (מלון מצדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 1 הרצליה - בן גוריון (בן גוריון/העצמאות) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 1 כפר סבא רעננה לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 1 צפת - דרך הרמב''ם (בית חולים זיו) צפת - האר''י 5 (האר''י/יעבץ) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 1 מעלות תרשיחא - בן גוריון 6 (בן גוריון/השיקמה) מעלות תרשיחא - קהילת יהדות צרפת 52 (כיכר יהדות צרפת) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 1 חצור הגלילית - (תחנה מרכזית חצור הגלילית/רציפים) חצור הגלילית - (תחנה מרכזית חצור הגלילית/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 1 שלומי - מסוף שלומי שלומי - מסוף שלומי לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 1 שפרעם - תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם) שפרעם - דאהר עומר אלזידאני (מסעף שפרעם צפון) לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 1 סח'נין אזור תעשייה תרדיון לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 1 נצרת עילית יפיע לוח זמנים מסלול
סופרבוס 1 טבריה - טולידאנו 41 (טולדנו/הרב משה כהן) טבריה - הנשיא וייצמן (ויצמן הנשיא/מפתן) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 1 דאלית אל כרמל - אלסנדיאן (דליה צעירה מרכז) דאלית אל כרמל - מרכז תרבות לוח זמנים מסלול
גלים 1 רהט - בית ספר סלמאן רהט - אלסלאם (מחסן עירייה) לוח זמנים מסלול
דן בדרום אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - חוצות היוצר 5 (העמל/חוצות היוצר) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה נתניה - שדרות בנימין 9 (תחנה מרכזית) נתניה - פינסקר (תחנה מרכזית נתניה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א1 דימונה - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר דימונה - התפוצות (התפוצות /אלנקווה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א1 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א1 גדרה - (תחנה מרכזית גדרה) גדרה - (תחנה מרכזית גדרה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 דימונה - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר דימונה - שדרות הרצל (שדרות הרצל/מכבים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 אילת - תרשיש 14 (תרשיש/מלון בל) אילת - תרשיש 14 (תרשיש/מלון בל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 רכסים - דרך הרב משקובסקי 4 (בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי) רכסים - הנרקיסים 32 (הנרקיסים/הורדים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 ראשון לציון חולון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 זכרון יעקב - הנרקיס (הנרקיס/הסביון) זכרון יעקב - שירה (מתנס/בית ספר החיטה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 פרדס חנה כרכור - דרך הבנים 13 (בית ספר אלונים/הבנים) פרדס חנה כרכור - דרך הבנים 13 (בית ספר אלונים/הבנים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 גדרה - וייצמן 21 (וייצמן/כצנלסון) גדרה - שדרות מנחם בגין (שדרות מנחם בגין/כביש 7) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 2 קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/רציפים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 2 אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 קרית גת - (תחנת רכבת קרית גת) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - דרך הטייסים (דרך הטייסים/דרך בוזגלו) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 שדרות - פריז (פריז/אוסלו) שדרות - המעפילים (המעפילים/דניאל) לוח זמנים מסלול
דן 2 בני ברק - יגאל אלון 17 (יגאל אלון/הרב טייב) בני ברק - אהרונוביץ' (אהרונוביץ/השלושה) לוח זמנים מסלול
מטרונית 2 חיפה קרית אתא לוח זמנים מסלול
קווים 2 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
קווים 2 ביתר עילית - כנסת מרדכי 14 (כנסת מרדכי/כנסת יחזקאל) ביתר עילית - דרך הרמ''ז (דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס) לוח זמנים מסלול
קווים 2 מודיעין עילית - שדרות בית שמאי (בית הכנסת קרלין) מודיעין עילית - אבני נזר 34 (אבני נזר/אור החיים) לוח זמנים מסלול
קווים 2 אבן יהודה - העצמאות (העצמאות/הפטל) אבן יהודה - השומרון 49 (בית ספר בכר/השומרון) לוח זמנים מסלול
קווים 2 שוהם - שדרות עמק איילון (שד. עמק איילון - כיכר שקנאי) שוהם - שדרות עמק איילון (שד. עמק איילון - כיכר שקנאי) לוח זמנים מסלול
קווים 2 רמת גן - (בקו''ם/שדרות אהרון קציר) רמת גן - (בקו''ם/שדרות אהרון קציר) לוח זמנים מסלול
קווים 2 לוד - תחנה מרכזית לוד/רציפים לוד - תחנה מרכזית לוד/רציפים לוח זמנים מסלול
אפיקים 2 ראש העין דרום השרון לוח זמנים מסלול
אפיקים 2 יבנה - תחנת רכבת יבנה מערב יבנה - (תחנת רכבת מזרח) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 2 רעננה - הפנינה 1 (צומת רעננה) רעננה - דרך השרון (דרך השרון/הפנינה) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 2 ערד - (תחנה מרכזית ערד/רציפים) ערד - יהודה 49 (תחנה מרכזית ערד) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 2 הרצליה - בן גוריון (בן גוריון/העצמאות) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 2 כפר סבא - הנביאים 12 (מסוף קפלן) כפר סבא - הנביאים 9 (הנביאים/ישעיהו) לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 2 צפת - דרך ז'בוטינסקי (שוק/ז'בוטינסקי) צפת - דרך ז'בוטינסקי (שוק/ז'בוטינסקי) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 2 מעלות תרשיחא - אשכולות 2 (מלון אסיינדה) מעלות תרשיחא - קהילת יהדות צרפת 52 (כיכר יהדות צרפת) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 2 חצור הגלילית - (תחנה מרכזית חצור הגלילית/רציפים) חצור הגלילית - (תחנה מרכזית חצור הגלילית/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 2 עכו - חיים משה שפירא (דוכיפת/פלמינגו) עכו - שלום הגליל (שלום הגליל/בן עמי) לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 2 סח'נין - אלגליל (סחנין עיריה) סח'נין - אלגליל (סחנין עיריה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 2 נצרת עילית - דליה 13 (דליה/כליל החורש) נצרת עילית - דליה 12 (דליה/הגומא) לוח זמנים מסלול
מטרודן 2 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 2 עפולה דחי לוח זמנים מסלול
סופרבוס 2 דאלית אל כרמל - (פארק הכרמל) דאלית אל כרמל - (ח'לת עלי) לוח זמנים מסלול
גלים 2 רהט - אלסלאם (חממות) רהט - (שכונה 31) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 2 אשדוד - מוטה גור (מוטה גור/שד.רוטשילד) אשדוד - (נמל פנים) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה אשדוד - מוטה גור (מוטה גור/שד.רוטשילד) אשדוד - 'שער נמל חדש ב לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א2 דימונה - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר דימונה - שדרות הרצל (שדרות הרצל/מכבים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א2 ראשון לציון חולון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 דימונה - הר ארבל 43 (ארבל/כנען) דימונה - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 ירושלים - שדרות הרצל (גשר המיתרים/שד' הרצל) ירושלים - בתי מחסה (הכותל המערבי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 חיפה - דוד בר רב האי 41 (בר רב האי/סעדיה הגאון) חיפה - תחנה מרכזית חוף כרמל/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 רכסים - סביון (סביון/הערבה) רכסים - דרך הרב משקובסקי 4 (בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 זכרון יעקב - שירה (מתנס/בית ספר החיטה) זכרון יעקב - הנרקיס (הנרקיס/הסביון) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 פרדס חנה כרכור - תדהר (מתחם ביג/תדהר) פרדס חנה כרכור - תדהר (מתחם ביג/תדהר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 קרית שמונה - דוד סלינג'ר (סלינג'ר/המכבים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 3 אשקלון - עולי הגרדום 19 (עולי הגרדום/עמיעוז) אשקלון - חוף דלילה/כרמל לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 קרית גת - (תחנת רכבת קרית גת) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - דרך הטייסים (דרך הטייסים/דרך בוזגלו) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
דן 3 בני ברק - רבי עקיבא 18 (רבי עקיבא/שמואל הנביא) בני ברק - קהילות יעקב 72 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) לוח זמנים מסלול
דן 3 תל אביב יפו חולון לוח זמנים מסלול
מטרונית 3 חיפה קרית מוצקין לוח זמנים מסלול
קווים 3 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - שדרות יצחק רבין 2 (יצחק רבין/נחל צלמון) לוח זמנים מסלול
קווים 3 ביתר עילית - כנסת מרדכי 14 (כנסת מרדכי/כנסת יחזקאל) ביתר עילית - הרב קעניג 7 (בית הכנסת דרך שמחה/הרב קעניג) לוח זמנים מסלול
קווים 3 מודיעין עילית - שדרות אביי ורבא (הלל ושמאי/רבי עקיבא) מודיעין עילית - משך חכמה (משך חוכמה ז) לוח זמנים מסלול
קווים 3 אום אל פאחם - אל מדינה (כיכר אלשהיד) אום אל פאחם - אל מדינה (אל מדינה/א שאפעי) לוח זמנים מסלול
קווים 3 אבן יהודה - ההדרים 6 (ההדרים/עממי) אבן יהודה - השומרון 49 (בית ספר בכר/השומרון) לוח זמנים מסלול
קווים 3 לוד - תחנה מרכזית לוד/רציפים לוד - תחנה מרכזית לוד/רציפים לוח זמנים מסלול
אפיקים 3 אריאל - 31 כביש (מגרש כדורגל) אריאל - 31 כביש (אוניברסיטת אריאל/כביש 31) לוח זמנים מסלול
אפיקים 3 ראש העין - נתן שאול (בית קברות) ראש העין - נתן שאול (בית קברות) לוח זמנים מסלול
אפיקים 3 יבנה - תחנת רכבת יבנה מערב יבנה - (תחנת רכבת מזרח) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 3 רעננה - הפנינה 1 (צומת רעננה) רעננה - הפנינה 1 (צומת רעננה) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 3 הוד השרון - ז'בוטינסקי (ז'בוטינסקי/שביל התיכון) הוד השרון - (תחנת רכבת סוקולוב) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 3 ערד - שמיר 7 (צים סנטר/שמיר) ערד - משמר 6 (משמר/שוהם) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 3 כפר סבא - (תחנת רכבת נורדאו) כפר סבא - (תחנת רכבת נורדאו) לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 3 צפת - דרך ז'בוטינסקי (שוק/ז'בוטינסקי) צפת - דרך ז'בוטינסקי (שוק/ז'בוטינסקי) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 3 חצור הגלילית - (תחנה מרכזית חצור הגלילית/רציפים) חצור הגלילית - (תחנה מרכזית חצור הגלילית/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 3 נהריה החלוץ 52 (החלוץ/יהודה המכבי) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 3 עכו - שלום הגליל (שלום הגליל/בן עמי) עכו - דרך הארבעה/העצמאות לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 3 מגאר (מרר) - 807 (שכונת ראס אלח'אביה) מגאר (מרר) - 807 (שכונת ראס אלח'אביה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 3 נצרת עילית - המעיין (מרכז מסחרי/המעיין) נצרת עילית - המעיין (מרכז מסחרי/המעיין) לוח זמנים מסלול
מטרודן 3 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - שאול המלך 42 (קניון אביה) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 3 עפולה - (תחנה מרכזית עפולה/רציפים) עפולה - צוקית 11 (צוקית/טבלן) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 3 עספיא - (שכונה מערבית) עספיא - (אלמקאזח) לוח זמנים מסלול
גלים 3 צומת משמר נגב תפוז רהט לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 3 נתניה - יצחק קצנלסון 8 (יצחק קצנלסון/שדרות פנחס לבון) נתניה - אחד העם 11 (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אפיקים ראש העין - (בית העלמין) ראש העין - מסוף בית העלמין לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה נתניה - צבי אלון 7 (תחנה מרכזית) נתניה - אחד העם 11 (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א3 ירושלים - בתי מחסה (הכותל המערבי) ירושלים - שדרות שז''ר (בנייני האומה/שדרות שז''ר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א3 קרית שמונה - תל חי 82 (שוק עירוני/תל חי) קרית שמונה - תל חי 82 (שוק עירוני/תל חי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 4 ירושלים - שדרות שז''ר (בנייני האומה/שדרות שז''ר) ירושלים - מסוף חומת שמואל לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 4 חיפה - הגיבורים 26 (הגיבורים/גוש עציון) חיפה - הגיבורים 26 (הגיבורים/גוש עציון) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 4 חולון - הלוחמים (מסוף וולפסון/הלוחמים) חולון - שדרות ירושלים 200 (שדרות ירושלים/מפרץ שלמה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 4 נס ציונה רחובות לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 4 פרדס חנה כרכור - המזמור 22 (המזמור/הפעמון) פרדס חנה כרכור - תחנת רכבת לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 4 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 4 קרית שמונה - דוד סלינג'ר (סלינגר/משטרה) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 4 אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) אשקלון - צפניה (מרכז אפרידר/כיכר צפניה) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 4 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 4 אופקים - (מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה) אופקים - (תחנת רכבת אופקים) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 4 שדרות שער הנגב לוח זמנים מסלול
דן 4 תל אביב יפו - (רדינג) תל אביב יפו - תמח''ת קומה 4 (תחנה מרכזית תל אביב קומה 4/הורדה) לוח זמנים מסלול
קווים 4 דרום השרון כפר קאסם לוח זמנים מסלול
קווים 4 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
קווים 4 ביתר עילית - כנסת יחזקאל 41 (כנסת יחזקאל/אדמורי ויז'ניץ) ביתר עילית - (חושן משפט/אזור תעשייה ערבה) לוח זמנים מסלול
קווים 4 מודיעין עילית - שדרות אביי ורבא (הלל ושמאי/יהודה הנשיא) מודיעין עילית - מסילת ישרים (מסילת ישרים/מסוף) לוח זמנים מסלול
קווים 4 אלעד - רבן יוחנן בן זכאי 101 (רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי) אלעד - רבי יהודה הנשיא 118 (מסוף/רבי יהודה הנשיא) לוח זמנים מסלול
קווים 4 רמלה - (תחנה מרכזית רמלה) רמלה - שושנה דמארי (שושנה דמארי/אהוד מנור) לוח זמנים מסלול
קווים 4 אום אל פאחם - אל מדינה (אל מדינה/א שאפעי) אום אל פאחם - אל מדינה (אל מדינה/א שאפעי) לוח זמנים מסלול
קווים 4 לוד - תחנת רכבת גני אביב לוד - תחנת רכבת גני אביב לוח זמנים מסלול
אפיקים 4 יבנה - (תחנת רכבת מזרח) יבנה - תחנת רכבת יבנה מערב לוח זמנים מסלול
מטרופולין 4 חורה - אלסלאם (אלסלאם/אלתקוא) חורה - אלנור (אלנור/אלקאהרה) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 4 אלישמע הוד השרון לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 4 רעננה - דפנה (דפנה/התדהר) רעננה - דפנה (דפנה/התדהר) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 4 הוד השרון - ז'בוטינסקי (ז'בוטינסקי/שביל התיכון) הוד השרון - ז'בוטינסקי (ז'בוטינסקי/שביל התיכון) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 4 הרצליה - בן גוריון (בן גוריון/העצמאות) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 4 צפת - דרך ז'בוטינסקי (שוק/ז'בוטינסקי) צפת - דרך ז'בוטינסקי (שוק/ז'בוטינסקי) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 4 מעלות תרשיחא - הברוש (שכונה בדואית 1) מעלות תרשיחא - ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק/ז'בוטינסקי) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 4 נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/רציפים) נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 4 שפרעם - אלמטלה (שפרעם/אלחרובה) שפרעם - סעד כניפס 41 (שכונת חיילים משוחררים 2) לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 4 מגאר (מרר) - 807 (שכונת ראס אלח'אביה) מגאר (מרר) - 807 (שכונת ראס אלח'אביה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 4 נצרת עילית - כרכום 22 (כרכום/שדרות מעלה יצחק) נצרת עילית - כרכום 22 (כרכום/שדרות מעלה יצחק) לוח זמנים מסלול
מטרודן 4 באר שבע - שדרות אורי צבי גרינברג (בית ספר בן גוריון/שדרות דוד) באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 4 טבריה - 411 (תחנה מרכזית טבריה/רציפים) טבריה - בר כוכבא (אצטדיון עירוני) לוח זמנים מסלול
גלים 4 רהט - (שכונה 2) רהט - בעדאד (בגדד) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 4 נתניה - שדרות בנימין 9 (תחנה מרכזית) נתניה - אחד העם 11 (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 4 אשדוד - קניון הסיטי (תחנה מרכזית אשדוד/רציפים עירוני) אשדוד - שדרות מנחם בגין (תחנה מרכזית אשדוד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א4 ירושלים - אליהו קורן 2 (מרינוב/גלרנטר) ירושלים - יפו 224 (תחנה מרכזית/יפו) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א4 קרית שמונה - תל חי 82 (שוק עירוני/תל חי) קרית שמונה - תל חי 82 (שוק עירוני/תל חי) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - צפניה (מרכז אפרידר/כיכר צפניה) לוח זמנים מסלול
אגד 5 באר יעקב (תלמי מנשה) ראשון לציון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 ירושלים - מכללה להנדסה ירושלים ירושלים - מסוף חומת שמואל לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 אילת - שדרות ששת הימים (ששת הימים/עין נטפים) אילת - הסתת 19 (הסתת/ביג) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 חיפה - דרך שמחה גולן 54 (גרנד קניון/שמחה גולן) חיפה - עליית הנוער (רכבת בת גלים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 חולון תל אביב יפו לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 פרדס חנה כרכור - תדהר (מתחם ביג/תדהר) פרדס חנה כרכור - תדהר (מתחם ביג/תדהר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/רציפים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 קרית תעופה נתב"ג לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 5 אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 5 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 5 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - דרך הטייסים (דרך הטייסים/דרך בוזגלו) לוח זמנים מסלול
דן 5 בני ברק - יגאל אלון 17 (יגאל אלון/הרב טייב) בני ברק - האדמו''ר רבי חיים מרדכי מנדבורנא 59 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש) לוח זמנים מסלול
דן 5 תל אביב יפו - תמח''ת קומה 4 (תחנה מרכזית תל אביב קומה 4/רציפים) תל אביב יפו - (ת.רכבת מרכז) לוח זמנים מסלול
קווים 5 פתח תקוה כפר קאסם לוח זמנים מסלול
קווים 5 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - השדרה המרכזית 21 (החווה האקולוגית/השדרה המרכזית) לוח זמנים מסלול
קווים 5 ביתר עילית - הרב ש''ך 57 (מרכז מסחרי/הרב שך) ביתר עילית - הרב ש''ך 60 (בית כנסת/הרב שך) לוח זמנים מסלול
קווים 5 מודיעין עילית - אבי עזרי 26 (אבי עזרי א) מודיעין עילית - מסילת ישרים (מסילת ישרים/מסוף) לוח זמנים מסלול
קווים 5 אלעד - רבן יוחנן בן זכאי 101 (רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי) אלעד - רבי יהודה הנשיא 118 (מסוף/רבי יהודה הנשיא) לוח זמנים מסלול
קווים 5 רמלה - תחנה מרכזית רמלה/רציפים רמלה - יצחק בן צבי 7 (בן צבי/צה''ל) לוח זמנים מסלול
קווים 5 זכרון יעקב - השמורה (השמורה/הפנינה) זכרון יעקב - מרכז מסחרי מול זכרון לוח זמנים מסלול
קווים 5 לוד - תחנה מרכזית לוד/רציפים לוד - תחנת רכבת גני אביב לוח זמנים מסלול
אפיקים 5 אורנית - הזית 81 (הזית/השיטה) אורנית - מבוא אורנית (אורנית/חטיבת ביניים) לוח זמנים מסלול
אפיקים 5 יבנה בן זכאי לוח זמנים מסלול
מטרופולין 5 הוד השרון - הרקון 6 (קניון שרונים/הרקון) הוד השרון - שדרות הנשיאים (הנשיאים/יצחק בן צבי) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 5 הרצליה - בן גוריון (בן גוריון/העצמאות) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 5 כפר סבא - תרי עשר 18 (תרי עשר/אלישע) כפר סבא - ישעיהו 23 (ישעיהו/בת יפתח) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 5 רעננה חרוצים לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 5 צפת אור הגנוז לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 5 נהריה - אירית (אירית/הסיגלית) נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/הורדה) לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 5 סח'נין - אלגליל (סחנין עיריה) סח'נין - אלגליל (סחנין עיריה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 5 נצרת נצרת עילית לוח זמנים מסלול
מטרודן 5 באר שבע - העצמאות 42 (העצמאות/מורדי הגטאות) באר שבע - (תחנת רכבת) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 5 טבריה - 90 (קבר רבי מאיר) טבריה - הנשיא וייצמן (ויצמן הנשיא/מפתן) לוח זמנים מסלול
גלים 5 רהט - (שכ' 29 דרום) רהט - אלסלאם (מגן דוד אדום) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 5 נתניה - פינסקר (תחנה מרכזית נתניה/רציפים) נתניה - (תחנת רכבת) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 5 אשדוד - קניון הסיטי (תחנה מרכזית אשדוד/רציפים עירוני) אשדוד - שדרות מנחם בגין (תחנה מרכזית אשדוד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א5 אילת - שדרות ששת הימים (ששת הימים/עין נטפים) אילת - (בית עלמין אילת) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א5 חיפה - עליית הנוער (רכבת בת גלים) חיפה - דרך שמחה גולן (גרנד קניון/שמחה גולן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א5 נתב"ג חבל מודיעין לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א5 כרמיאל - (תחנה מרכזית כרמיאל/רציפים) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א5 קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/רציפים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א6 אילת - (בית עלמין אילת) אילת - עין נטפים 11 (עין נטפים/ששת הימים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א6 קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/רציפים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 ירושלים - כנפי נשרים 43 (מסוף אגד/כנפי נשרים) ירושלים - דרך דוד בנבנישתי (מסוף אגד/בנבנישתי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 אילת - הסתת 19 (הסתת/ביג) אילת - עין נטפים 11 (עין נטפים/ששת הימים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 חיפה - הגיבורים 26 (הגיבורים/גוש עציון) חיפה - הגיבורים 26 (הגיבורים/גוש עציון) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 ראשון לציון - (תחנה מרכזית ראשון לציון) ראשון לציון - יוסף ספיר 4 (יוסף ספיר/שמעון ישראלי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - מלחמת ששת הימים (תחנה מרכזית חדרה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/רציפים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 6 אשקלון - (תחנה מרכזית אשקלון/רציפים עירוני) אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) לוח זמנים מסלול
דן 6 בני ברק - יגאל אלון 17 (יגאל אלון/הרב טייב) בני ברק - יגאל אלון 17 (יגאל אלון/הרב טייב) לוח זמנים מסלול
דן 6 תל אביב יפו - דבורה הנביאה (עתידים) תל אביב יפו - (רדינג) לוח זמנים מסלול
דן 6 חולון תל אביב יפו לוח זמנים מסלול
קווים 6 פתח תקוה גלגוליה לוח זמנים מסלול
קווים 6 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - דם המכבים 31 (עירייה) לוח זמנים מסלול
קווים 6 פתח תקוה - החרש (חניון קרית אריה/החרש) פתח תקוה - החרש (החרש/עמל) לוח זמנים מסלול
קווים 6 ביתר עילית - הרב ש''ך 57 (מרכז מסחרי/הרב שך) ביתר עילית - קדושת לוי 118 (קדושת לוי/ברוק) לוח זמנים מסלול
קווים 6 מודיעין עילית - אבי עזרי 26 (אבי עזרי א) מודיעין עילית - ( מעלות החכמה) לוח זמנים מסלול
קווים 6 אלעד - רבן יוחנן בן זכאי 101 (רבי יהודה הנשיא/רבן יוחנן בן זכאי) אלעד - אבטליון 58 (אבטליון/הריטב''א) לוח זמנים מסלול
קווים 6 לוד - הנשיא 11 (הנשיא/גרטבול) לוד - תחנת רכבת גני אביב לוח זמנים מסלול
אפיקים 6 אורנית - האשל 2 (האשל/הרימון) אורנית - מבוא אורנית (אורנית/חטיבת ביניים) לוח זמנים מסלול
אפיקים 6 יבנה - תחנת רכבת יבנה מערב יבנה - (תחנת רכבת מזרח) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 6 רעננה - דפנה (דפנה/התדהר) רעננה - לב הפארק/וייצמן לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 6 הרצליה - בן גוריון (בן גוריון/העצמאות) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 6 צפת - דוד אלעזר (דוד אלעזר/יפה נוף) צפת - (תחנה מרכזית צפת/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 6 בית ג'ן - (בית עלמין) בית ג'ן - (בית ג'ן א) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 6 נצרת - (בית ספר נעמ''ת) נצרת - (9004/5026) לוח זמנים מסלול
מטרודן 6 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - יהודה הלוי (מכללת קיי - יהודה הלוי) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 6 עפולה - קהילת ציון 2 (תחנה מרכזית) עפולה - בית עלמין עפולה לוח זמנים מסלול
סופרבוס 6 טבריה - 411 (תחנה מרכזית טבריה/רציפים) טבריה - בר כוכבא (אצטדיון עירוני) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 6 נתניה - שדרות בנימין 9 (תחנה מרכזית) נתניה - השיקמה 8 (הרימון/השיקמה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה נתניה - השיקמה 8 (הרימון/השיקמה) נתניה - פינסקר (תחנה מרכזית נתניה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 7 רמת רחל ירושלים לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 7 רחובות - קניון עופר רחובות (תחנה מרכזית רחובות/רציפים) רחובות - (בית אבות נווה עמית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 7 חיפה נשר לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 7 ראשון לציון - שדרות הציונות ראשון לציון - יוסף ספיר 4 (יוסף ספיר/שמעון ישראלי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 7 כרמיאל - (מסוף אגד ביג כרמיאל) כרמיאל - (ביג כרמיאל/מרכז מסחרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 7 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - מלחמת ששת הימים (תחנה מרכזית חדרה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 7 אשקלון - בקעת רימון (בקעת רימון/עמק חפר) אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) לוח זמנים מסלול
דן 7 תל אביב יפו בני ברק לוח זמנים מסלול
דן 7 תל אביב יפו - רכבת אונ מערבי תל אביב יפו - מסוף וולפסון לוח זמנים מסלול
דן 7 חולון תל אביב יפו לוח זמנים מסלול
קווים 7 כפר כרע - קרית חינוך כפר כרע - אלהדה לוח זמנים מסלול
קווים 7 ביתר עילית - הרב ש''ך 57 (מרכז מסחרי/הרב שך) ביתר עילית - מפעל הש''ס 32 (בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס) לוח זמנים מסלול
קווים 7 אור עקיבא קיסריה לוח זמנים מסלול
קווים 7 רמלה - תחנה מרכזית רמלה/רציפים רמלה - תחנה מרכזית רמלה/הורדה לוח זמנים מסלול
קווים 7 לוד - האלה 5 (האלה/דרך לוד הירוקה) לוד - תחנת רכבת גני אביב לוח זמנים מסלול
אפיקים 7 אורנית - האגוז (שכונת הגבע) אורנית - מבוא אורנית (אורנית/חטיבת ביניים) לוח זמנים מסלול
אפיקים 7 פתח תקוה ראש העין לוח זמנים מסלול
אפיקים 7 יבנה - תחנת רכבת יבנה מערב יבנה - (תחנת רכבת מזרח) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 7 הוד השרון רעננה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 7 הרצליה - בן גוריון (בן גוריון/העצמאות) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 7 צפת - תחנה מרכזית צפת/רציפים צפת - (תחנה מרכזית צפת/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 7 מטה אשר נהריה לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 7 נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/רציפים) נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/הורדה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 7 יפיע נצרת לוח זמנים מסלול
מטרודן 7 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - התלמוד 32 (התלמוד / הזוהר) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 7 בית שמש - (תחנת רכבת בית שמש) בית שמש - (המכללה הלאומית לשוטרים) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 7 טבריה - 411 (תחנה מרכזית טבריה/רציפים) טבריה - (מתחם ביג) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 7 מגדל העמק - תחנה מרכזית מגדל העמק/רציפים מגדל העמק - תחנה מרכזית מגדל העמק/רציפים לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 7 נתניה - צבי אלון 7 (תחנה מרכזית) נתניה - שוש עטרי (רמת פולג) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 7 אשדוד - הטיילת (חוף לידו ב) אשדוד - שדרות הפלמ''ח 3 (שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א7 ירושלים - האוניברסיטה העברית/קמפוס אדמונד י. ספרא בגבעת רם ירושלים - דוד פלוסר (מלון דיפלומט) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א7 חדרה - שדרות מנחם בגין 39 (שדרות בגין/שפירא) חדרה - הגיבורים 55 (הגיבורים/הרברט סמואל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אפיקים פתח תקוה ראש העין לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה נתניה - צבי אלון 7 (תחנה מרכזית) נתניה - שוש עטרי (רמת פולג) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 8 ירושלים - חב''ד (הרובע היהודי/חב''ד) ירושלים - חב''ד (הרובע היהודי/חב''ד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 8 חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 8 רכסים - האירוסים (האירוסים/פרג) רכסים - הרימונים 28 (הרימונים/האורנים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 8 חדרה - משה דיין 8 חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 8 אשקלון - (תחנה מרכזית אשקלון/רציפים עירוני) אשקלון - (בית עלמין דרומי) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 8 קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/רציפים קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/הורדה לוח זמנים מסלול
דן 8 בני ברק - הרב רבינוב (ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) בני ברק - הרב רבינוב (ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב) לוח זמנים מסלול
דן 8 תל אביב יפו - דבורה הנביאה (עתידים) תל אביב יפו - (תחנת רכבת האוניברסיטה מזרח) לוח זמנים מסלול
קווים 8 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
קווים 8 גבעת שמואל - יוני נתניהו 25 (קניון הגבעה/יוני נתניהו) גבעת שמואל - יוני נתניהו 25 (קניון הגבעה/יוני נתניהו) לוח זמנים מסלול
קווים 8 כפר כרע ברטעה לוח זמנים מסלול
קווים 8 רמלה - א.ס. לוי 4 (א.ס לוי/סעדיה מרדכי) רמלה - אבא אחימאיר 22 (אבא אחימאיר/שמואל תמיר) לוח זמנים מסלול
קווים 8 לוד - תחנת רכבת גני אביב לוד - תחנת רכבת גני אביב לוח זמנים מסלול
אפיקים 8 ראש העין דרום השרון לוח זמנים מסלול
אפיקים 8 אורנית - דובדבן 20 (ביה''ס יסודי חדש אורנית/דובדבן) אורנית - מבוא אורנית (אורנית) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 8 רעננה - (מסוף רעננה) רעננה - (מסוף רעננה) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 8 הרצליה - תחנת רכבת הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 8 כפר סבא - הנביאים 12 (מסוף קפלן) כפר סבא - שלמה וחיה אנגל 59 (אנגל/ספיר) לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 8 צפת - תחנה מרכזית צפת/רציפים צפת - (תחנה מרכזית צפת/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 8 נהריה - אירית (אירית/הסיגלית) נהריה - אירית (אירית/הסיגלית) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 8 נצרת עילית - דרך החטיבות (קניון לב העיר/דרך החטיבות) נצרת עילית - דרך החטיבות (קניון לב העיר/דרך החטיבות) לוח זמנים מסלול
מטרודן 8 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - סנהדרין 22 (סנהדרין) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 8 בית שמש התעשייה 7 (מרכז גניר) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 8 טבריה - 411 (תחנה מרכזית טבריה/רציפים) טבריה - הנשיא וייצמן (ויצמן הנשיא/מפתן) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 8 מגדל העמק - תחנה מרכזית מגדל העמק/רציפים מגדל העמק - תחנה מרכזית מגדל העמק/רציפים לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 8 נתניה - יצחק גרינבוים 8 (יצחק גרינבוים/ד''ר שמורק) נתניה - אחד העם 11 (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 8 אשדוד - קניון הסיטי (תחנה מרכזית אשדוד/רציפים עירוני) אשדוד - קניון הסיטי (תחנה מרכזית אשדוד/רציפים עירוני) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה נתניה - צבי אלון 7 (תחנה מרכזית) נתניה - אחד העם 11 (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 9 ירושלים - שדרות הרצל (גשר המיתרים/שד' הרצל) ירושלים - שח''ל 13 (שח''ל/הרצוג) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 9 חיפה - שדרות טרומפלדור 52 (טרומפלדור/מרכז זיו) חיפה - שדרות טרומפלדור 49 (טרומפלדור/מרכז זיו) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 9 ראשון לציון - (תחנה מרכזית ראשון לציון) ראשון לציון - צומת צריפין לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 9 אשקלון - התחייה (התחייה/אפרים) אשקלון - יפה נוף (יפה נוף/בת גלים) לוח זמנים מסלול
דן 9 תל אביב יפו - מסוף רידינג תל אביב יפו - דרך הטייסים 106 (מסוף הטייסים) לוח זמנים מסלול
קווים 9 קיסריה בנימינה גבעת עדה לוח זמנים מסלול
קווים 9 קרית אונו - (מסוף קרית אונו) קרית אונו - (מסוף קרית אונו) לוח זמנים מסלול
קווים 9 מודיעין מכבים רעות - (מסוף עירוני-תח''צ) מודיעין מכבים רעות - (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
קווים 9 אור עקיבא בנימינה גבעת עדה לוח זמנים מסלול
קווים 9 לוד - המצביאים 8 (המצביאים/חטיבת הראל) לוד - יוספטל (תחנת רכבת) לוח זמנים מסלול
אפיקים 9 ראש העין - יגאל אלון (יגאל אלון/נתן אלתרמן) ראש העין - המרץ 17 (אזור תעשיה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 9 צפת - (עכברה) צפת - (תחנה מרכזית צפת/הורדה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 9 נצרת - 7040 15 (7045/7040) נצרת - 7040 63 (7042/7040) לוח זמנים מסלול
מטרודן 9 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - שאול המלך 137 (שאול המלך/רחבת השל''ה) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 9 בית שמש - החרש (תחנת רכבת/החרש) בית שמש - המלאכה (המלאכה/התעשייה) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 9 נופית קרית טבעון לוח זמנים מסלול
סופרבוס 9 טבריה - 411 (תחנה מרכזית טבריה/רציפים) טבריה - הנשיא וייצמן (ויצמן הנשיא/מפתן) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 9 מגדל העמק דרך העמק (מפעלי העמק) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 9 נתניה - חבצלת החוף 12 (חבצלת החוף/אירוס הארגמן) נתניה - ברוך שפינוזה (בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוח) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 9 אשדוד - הטיילת (חוף לידו/הטיילת) אשדוד - יותם המלך 2 (יותם המלך/דוד המלך) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א9 חיפה - שדרות טרומפלדור 52 (טרומפלדור/מרכז זיו) חיפה - שדרות טרומפלדור 49 (טרומפלדור/מרכז זיו) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 10 ירושלים - האומן (האומן/ברעם) ירושלים - עין כרם (תחנת רכבת קלה הר הרצל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 10 אילת - המלאכה 4 (המלאכה/התעשייה) אילת - הסתת 19 (הסתת/ביג) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 10 חיפה - חסן שוקרי 1 (חסן שוקרי/הנביאים) חיפה - חסן שוקרי 1 (חסן שוקרי/הנביאים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 10 ראשון לציון - (תחנת רכבת הראשונים) ראשון לציון - דוד סחרוב 42 (דוד סחרוב/אברהם בר) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 10 אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) אשקלון - חוצות היוצר 5 (העמל/חוצות היוצר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 10 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 10 (מועצה אזורית אשכול) בני נצרים לוח זמנים מסלול
דן 10 תל אביב יפו ראשון לציון לוח זמנים מסלול
קווים 10 פתח תקוה - הותיקים 8 (הותיקים/ברנר) פתח תקוה - החרש (מסוף חרש) לוח זמנים מסלול
קווים 10 מודיעין עילית שומרון לוח זמנים מסלול
קווים 10 אור עקיבא בנימינה גבעת עדה לוח זמנים מסלול
קווים 10 רמלה - תחנה מרכזית רמלה/רציפים רמלה - תחנה מרכזית רמלה/הורדה לוח זמנים מסלול
קווים 10 מצליח רמלה לוח זמנים מסלול
קווים 10 לוד יגל לוח זמנים מסלול
מטרופולין 10 באר שבע תל שבע לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 10 כפר סבא רעננה לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 10 צפת - תחנה מרכזית צפת/רציפים צפת - (תחנה מרכזית צפת/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 10 חורפיש - (מקאם נבי סבלאן) חורפיש - (מקאם נבי סבלאן) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 10 נצרת עילית - (אזור תעשיה ב) נצרת עילית - (אזור תעשיה ב) לוח זמנים מסלול
גולן 10 קצרין מבוא חמה לוח זמנים מסלול
סופרבוס 10 עפולה - (תחנה מרכזית עפולה/רציפים) עפולה - התעשייה 18 (התעשיה/חיטה) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 10 בית שמש - החרש (תחנת רכבת/החרש) בית שמש - (תחנת רכבת בית שמש) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 10 נתניה - שדרות בנימין 9 (תחנה מרכזית) נתניה - פינסקר (תחנה מרכזית נתניה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 10 אשדוד - חוף ריביירה אשדוד - הבושם (הבושם / האומן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 10א נתניה - שדרות בנימין 9 (תחנה מרכזית) נתניה - פינסקר (תחנה מרכזית נתניה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
גולן 10 מבוא חמה קצרין לוח זמנים מסלול
אגד 11 רחובות - ענטין (תחנת רכבת) רחובות - שדרות הקיבוצים 16 (מסוף אגד אושיות) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 11 אילת - הסתת 18 (הסתת/ביג) אילת - המלאכה 1 (המלאכה/התעשייה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 11 חיפה - (תחנה מרכזית חוף כרמל/רציפים עירוני) חיפה - שדרות דוד רוז (טכניון/הנדסה אזרחית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 11 קרית מוצקין - מרכז קריות איסוף קרית מוצקין - (מרכזית הקריות) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 11 ראשון לציון - (תחנת רכבת הראשונים) ראשון לציון - ירושלים (ירושלים/שדרות יעקב) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 11 חולון בת ים לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 11 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 11 כפר חסידים - גיבורי התהילה 1 (גיבורי התהילה/בית קמה) כפר חסידים - גיבורי התהילה 1 (גיבורי התהילה/בית קמה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 11 אשקלון - טלדור אשקלון - שדרות אליעזר בן יהודה 8 (שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 11 קרית גת - שדרות ישראל פולק 30 (שדרות ישראל פולק/שבט) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 11 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 11 (מועצה אזורית אשכול) אשכול לוח זמנים מסלול
דן 11 בני ברק - הקישון 5 (הקישון/דנגור) בני ברק - קהילות יעקב 72 (קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון) לוח זמנים מסלול
דן 11 תל אביב יפו - (רדינג) תל אביב יפו - כרמלית לוח זמנים מסלול
קווים 11 בית יהושע קדימה צורן לוח זמנים מסלול
קווים 11 מודיעין עילית - שדרות בית שמאי (בית הכנסת קרלין) מודיעין עילית - הרמב''ם 1 (הרמב''ם/התבור) לוח זמנים מסלול
קווים 11 בנימינה גבעת עדה אור עקיבא לוח זמנים מסלול
קווים 11 נתניה קדימה צורן לוח זמנים מסלול
קווים 11 רמלה לוד לוח זמנים מסלול
מטרופולין 11 הוד השרון רעננה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 11 ערד - התעשייה 56 (צים סנטר/התעשייה) ערד - (מלון מצדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 11 הרצליה - בן גוריון (בן גוריון/העצמאות) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 11 צפת - נוף כנרת 1 צפת - (תחנה מרכזית צפת/הורדה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 11 נצרת עילית - המעיין (מרכז מסחרי/המעיין) נצרת עילית - ארבל 5 (ארבל/יודפת) לוח זמנים מסלול
גולן 11 קצרין בני יהודה לוח זמנים מסלול
סופרבוס 11 בית שמש - שדרות נחל הקישון (הקישון / איילון) בית שמש - בן איש חי (בן איש חי/קארו) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 11 טבריה - 411 (תחנה מרכזית טבריה/רציפים) טבריה - (מתחם ביג) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 11 קרית טבעון - התמר 58 (תמר/סיתוונית) קרית טבעון - אלכסנדר זייד 3 (כיכר הציונות) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 11 נתניה - שדרות בנימין 9 (תחנה מרכזית) נתניה - פינסקר (תחנה מרכזית נתניה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 11 אשדוד - (כיכר טופז) אשדוד - הבושם (הבושם / האומן) לוח זמנים מסלול תעריפים
סופרבוס 11א בית שמש - שדרות נחל הקישון (הקישון / איילון) בית שמש - בן איש חי (בן איש חי/קארו) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 11א אשדוד - (כיכר טופז) אשדוד - הבושם (הבושם / האומן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א11 חיפה - (חוף דדו) חיפה - ניסנבוים 8 (ניסנבוים/פרץ מרקיש) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א11 ראשון לציון - (תחנת רכבת הראשונים) ראשון לציון - דוד סחרוב 42 (דוד סחרוב/אברהם בר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א11 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 דימונה - (תחנה מרכזית דימונה) דימונה - תחנת רכבת דימונה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 ראשון לציון פלמחים לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 ראשון לציון חוף פלמחים לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 רחובות קרית עקרון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 ירושלים - רב החובל (רב החובל/אדם) ירושלים - (כניסה ראשית/הדסה עין כרם) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 חיפה - עליית הנוער (רכבת בת גלים) חיפה - רנ''ק 6 (בית חולים כרמל/רנ''ק) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 קרית ביאליק קרית מוצקין לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 12 כפר חסידים - גיבורי התהילה 1 (גיבורי התהילה/בית קמה) כפר חסידים - גיבורי התהילה 1 (גיבורי התהילה/בית קמה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 12 אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 קרית גת - שדרות ישראל פולק 30 (שדרות ישראל פולק/שבט) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 שדרות - פריז (פריז/אוסלו) שדרות - יהושע בן נון (יהושע בן נון/מעפילים) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 (מועצה אזורית אשכול) פריגן לוח זמנים מסלול
דן 12 תל אביב יפו - (רדינג) תל אביב יפו - דבורה הנביאה 126 (עתידים) לוח זמנים מסלול
קווים 12 מודיעין מכבים רעות - שדרות יצחק רבין 2 (יצחק רבין/נחל צלמון) מודיעין מכבים רעות - (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
קווים 12 בית יהושע קדימה צורן לוח זמנים מסלול
קווים 12 רמלה - תחנה מרכזית רמלה/רציפים רמלה - תחנה מרכזית רמלה/הורדה לוח זמנים מסלול
קווים 12 נתניה קדימה צורן לוח זמנים מסלול
מטרופולין 12 הוד השרון רעננה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 12 ערד - (תחנה מרכזית ערד/רציפים) ערד - יהודה 49 (תחנה מרכזית ערד) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 12 הרצליה - מורדי הגטאות 139 (מורדי הגטאות/אף על פי כן) הרצליה - רמת ים 1 (מלון השרון) לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 12 צפת - הגליל (קניון/הגליל) צפת - (בית חולים) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 12 מעלות תרשיחא כרמיאל לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 12 נצרת עמק יזרעאל לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 12 כעביה טבאש חג'אג'רה נצרת לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 12 נצרת עילית - יזרעאל 19 (יזרעאל/הגפן) נצרת עילית - המרכבה 4 לוח זמנים מסלול
גולן 12 קצרין גולן לוח זמנים מסלול
מטרודן 12 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - מבצע יואב 70 (מבצע יואב/מבצע קלשון) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 12 בית שאן - (תחנה מרכזית) בית שאן - (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 12 בית שמש - שדרות נחל הקישון (הקישון / איילון) בית שמש - (תחנת רכבת בית שמש) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 12 טבריה - 411 (תחנה מרכזית טבריה/רציפים) טבריה - הנשיא וייצמן (ויצמן הנשיא/מפתן) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 12 נתניה - יצחק קצנלסון 8 (יצחק קצנלסון/שדרות פנחס לבון) נתניה - צבי שכטרמן 32 (דרך דגניה/צבי שכטרמן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 12 אשדוד - חוף ריביירה אשדוד - הבושם (הבושם / האומן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א12 חיפה - רנ''ק 6 (בית חולים כרמל/רנ''ק) חיפה - הרצל 5 (הרצל/יואל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א12 חדרה - יפה נוף (מרכז קליטה/יפה נוף) חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א12 כפר חסידים - גיבורי התהילה 1 (גיבורי התהילה/בית קמה) כפר חסידים - גיבורי התהילה 1 (גיבורי התהילה/בית קמה) לוח זמנים מסלול תעריפים
סופרבוס 13א קרית טבעון - יצחק רבין (כיכר הציונות) קרית טבעון - מעלה אבשלום 9 (מעלה אבשלום/הצבעוני) לוח זמנים מסלול
אגד 13 קרית מוצקין קרית ים לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 13 ירושלים - האומן (האומן/ברעם) ירושלים - ישעיהו 28 (ככר השבת/ישעיהו) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 13 רחובות - קניון עופר רחובות (תחנה מרכזית רחובות/רציפים) רחובות - שדרות הקיבוצים 16 (מסוף אגד אושיות) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 13 חיפה - חסן שוקרי 1 (חסן שוקרי/הנביאים) חיפה - ערד (ערד/יד לבנים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 13 ראשון לציון - הרצל 54 (הרצל/עין הקורא) ראשון לציון - היוזמה (איקאה/מרק מושביץ) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 13 נס ציונה - השריון (השריון/דרך גבעות הכורכר) נס ציונה - סעדיה נחום 7 לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 13 חדרה - הפרדס (קניון/הפרדס) חדרה - שדרות מנחם בגין 4 (כפר הים/שדרות בגין) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 13 (מועצה אזורית אשכול) אוהד לוח זמנים מסלול
דן בדרום 13 אשקלון - עולי הגרדום 19 (עולי הגרדום/עמיעוז) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 13 קרית גת - שדרות ישראל פולק 30 (שדרות ישראל פולק/שבט) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן 13 תל אביב יפו - כרמלית תל אביב יפו - שושנה פרסיץ (קריית חינוך) לוח זמנים מסלול
קווים 13 חבל מודיעין נתב"ג לוח זמנים מסלול
קווים 13 פרדסיה בית יהושע לוח זמנים מסלול
קווים 13 לוד רמלה לוח זמנים מסלול
מטרופולין 13 הרצליה - השונית (השונית/יורדי ים) הרצליה - תחנה מרכזית הרצליה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 13 קלנסווה כפר סבא לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 13 צפת - תחנה מרכזית צפת/רציפים צפת - (תחנה מרכזית צפת/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 13 נהריה החלוץ 52 (החלוץ/יהודה המכבי) לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 13 נצרת עילוט לוח זמנים מסלול
גולן 13 קצרין קלע לוח זמנים מסלול
גולן 13 קצרין גולן לוח זמנים מסלול
מטרודן 13 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - שדרות יגאל ידין (שד. יגאל ידין/עין גדי) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 13 עפולה - (תחנה מרכזית עפולה/רציפים) עפולה - ז'בוטינסקי 15 (בית אבות משלב/ז'בוטינסקי) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 13 בית שמש זנוח לוח זמנים מסלול
סופרבוס 13 קרית טבעון - יצחק רבין (כיכר הציונות) קרית טבעון - מעלה אבשלום 9 (מעלה אבשלום/הצבעוני) לוח זמנים מסלול
אגד א13 רחובות - שדרות הקיבוצים 16 (מסוף אגד אושיות) רחובות - קניון עופר רחובות (תחנה מרכזית רחובות/רציפים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א13 נס ציונה - וייצמן 11 (ויצמן/תחנה מרכזית) נס ציונה - סעדיה נחום 7 לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א13 חדרה - שדרות מנחם בגין (שדרות מנחם בגין/שדרות ברוך בוארון) חדרה - הפרדס (הפרדס/הלימון) לוח זמנים מסלול תעריפים
סופרבוס 14א בית שמש - (תחנת רכבת בית שמש) בית שמש - נחל עין גדי 22 (נחל עין גדי/שביל הנחש) לוח זמנים מסלול
אגד 14 ירושלים - יפו 230 (תחנה מרכזית/יפו) ירושלים - דרך אגודת ספורט מכבי (קניון מלחה/א''ס מכבי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 14 חולון אזור לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 14 חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 14 קרית ביאליק - המייסדים (מרפאת-זבולון) קרית ביאליק - המייסדים (מרפאת זבולון) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 14 ראשון לציון - בנימין שמוטקין 53 (בנימין שמוטקין/התעשיין) ראשון לציון - דוד סחרוב 42 (דוד סחרוב/אברהם בר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 14 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 14 אשקלון - (תחנה מרכזית אשקלון/הורדה) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 14 (מועצה אזורית אשכול) צאלים קיבוץ לוח זמנים מסלול
דן 14 תל אביב יפו - קאנטרי דקל תל אביב יפו - כרמלית לוח זמנים מסלול
קווים 14 צור משה בית יהושע לוח זמנים מסלול
קווים 14 באקה ג'ת - ביר באקה (ביר באקה/אלתקווא) באקה ג'ת - אחמד אבו עסבה ('ג'ת ד) לוח זמנים מסלול
קווים 14 לוד - רגבים (רגבים/ הבשור) לוד - המצביאים 8 (המצביאים/חטיבת הראל) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 14 הרצליה - השונית (השונית/יורדי ים) הרצליה - השונית (השונית/יורדי ים) לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 14 צפת - תחנה מרכזית צפת/רציפים צפת - מרום כנען (פיקוד צפון/מרום כנען) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 14 נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/רציפים) נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 14 בית ג'ן כרמיאל לוח זמנים מסלול
נסיעות ותיירות נצרת 14 נצרת כעביה טבאש חג'אג'רה לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 14 נצרת עילית - כרכום 22 (כרכום/שדרות מעלה יצחק) נצרת עילית - (דודג סנטר) לוח זמנים מסלול
גולן 14 קצרין אלרום לוח זמנים מסלול
מטרודן 14 באר שבע - שדרות דוד בן גוריון 34 (בן גוריון/השלום) באר שבע - צביה ויצחק 35 (צביה ויצחק/קובנר) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 14 עפולה דחי לוח זמנים מסלול
סופרבוס 14 בית שמש - (תחנת רכבת בית שמש) בית שמש - שדרות נחל הקישון (שד.נחל הקישון/נחל שחם) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 14 נתניה - הרצל 9 (דיזנגוף/הרצל) נתניה - (תחנת רכבת) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 14 אשדוד - קניון הסיטי (תחנה מרכזית אשדוד/רציפים עירוני) אשדוד - שדרות מנחם בגין (תחנה מרכזית אשדוד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א14 חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) חיפה - שדרות טרומפלדור 49 (טרומפלדור/מרכז זיו) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א14 ראשון לציון - בנימין שמוטקין 53 (בנימין שמוטקין/התעשיין) ראשון לציון - דוד סחרוב 42 (דוד סחרוב/אברהם בר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א14 חדרה - אחד העם 2 (תחנה מרכזית) חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 15 ירושלים - שדרות הרצל (גשר המיתרים/שד' הרצל) ירושלים - האומן 3 (האומן/ברעם) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 15 רחובות - פרישמן/מרכז וויסגל רחובות - החבורה 24 (החבורה/דב הוז) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 15 אילת - (תחנה מרכזית אילת/רציפים) אילת - מעבר גבול טאבה 90 לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 15 חיפה קרית מוצקין לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 15 חדרה - דרך הרכבת 4 (תחנת רכבת) חדרה - העצמאות (העצמאות/ההגנה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 15 אשקלון - (רכבת אשקלון) אשקלון - בקעת רימון (בקעת רימון/שדרות עמק יזרעאל) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 15 שדות נגב נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 15 (מועצה אזורית אשכול) קיבוץ כיסופים לוח זמנים מסלול
דן 15 תל אביב יפו - דרך ההגנה 27 (רכבת ההגנה) תל אביב יפו - כרמלית לוח זמנים מסלול
קווים 15 קרית אונו - דרך רפאל איתן (דרך רפאל איתן/דרך לוי אשכול) קרית אונו - דרך רפאל איתן (דרך רפאל איתן/דרך לוי אשכול) לוח זמנים מסלול
קווים 15 פוריידיס חוף הכרמל לוח זמנים מסלול
קווים 15 פוריידיס - (מסוף פוריידיס) פוריידיס - (פוריידיס 14) לוח זמנים מסלול
קווים 15 לוד - יוספטל (תחנת רכבת) לוד - דרך הרמ''א (מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א) לוח זמנים מסלול
מטרופולין 15 כפר סבא רעננה לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 15 נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/רציפים) נהריה - יאנוש קורצ'אק (תחנה מרכזית נהריה/הורדה) לוח זמנים מסלול
נתיב אקספרס 15 כרמיאל בית ג'ן לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 15 נצרת - 4000 20 (4000/6008) נצרת - (בית ספר תיכון שנלר) לוח זמנים מסלול
מטרודן 15 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - (כלא קידר/דקל) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 15 יוקנעם - (מסוף יקנעם) יוקנעם - (מסוף יקנעם) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 15 בית שמש - (תחנת רכבת בית שמש) בית שמש - נחל עין גדי 22 (נחל עין גדי/שביל הנחש) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 15 נתניה - פינסקר (תחנה מרכזית נתניה/רציפים) נתניה - שוש עטרי (רמת פולג) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 15 אשדוד - קניון הסיטי (תחנה מרכזית אשדוד/רציפים עירוני) אשדוד - שדרות מנחם בגין (תחנה מרכזית אשדוד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א15 רחובות - פרישמן/מרכז וויסגל רחובות - קניון עופר רחובות (תחנה מרכזית רחובות/רציפים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א15 חדרה - דרך הרכבת 4 (תחנת רכבת) חדרה - יפה נוף (חטיבת גולני/העצמאות) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 16 קרית עקרון רחובות לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 16 ירושלים - המרפא (מסוף אגד/הר חוצבים) ירושלים - קדיש לוז (מסוף אגד/קדיש לוז) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 16 רחובות - קניון עופר רחובות (תחנה מרכזית רחובות/רציפים) רחובות - (תחנת רכבת רחובות) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 16 אילת - מעבר גבול טאבה 90 אילת - (תחנה מרכזית אילת/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 16 חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) חיפה - מרכזית המפרץ/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 16 אשקלון תלמי יפה לוח זמנים מסלול
דן 16 תל אביב יפו רמת גן לוח זמנים מסלול
קווים 16 פתח תקוה - קפלן (מסוף שניידר) פתח תקוה - ד''ר וייסבורג 6 (אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג) לוח זמנים מסלול
קווים 16 רמלה גזר לוח זמנים מסלול
מטרופולין 16 רעננה - דפנה (דפנה/התדהר) רעננה - דפנה (דפנה/התדהר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אוטובוסים מאוחדים נצרת 16 נצרת עילית - רותם 12 (גן ילדים/רותם) נצרת עילית - רותם 12 (גן ילדים/רותם) לוח זמנים מסלול
גולן 16 גולן קצרין לוח זמנים מסלול
מטרודן 16 באר שבע - מסוף י''א באר שבע - יצחק נפחא (יצחק נפחא/פנחס החוצב) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 16 בית שאן קיבוץ כפר רופין לוח זמנים מסלול
סופרבוס 16 יוקנעם - (מסוף יקנעם) יוקנעם - (מסוף יקנעם) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 16 נתניה - אנדריוס 4 (אנדריוס/שלמה המלך) נתניה - (תחנת רכבת) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א16 רחובות - ענטין (תחנת רכבת) רחובות - קניון עופר רחובות (תחנה מרכזית רחובות/רציפים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 17 ירושלים - אריה דולצ'ין 122 (אריה דולצ'ין/יעקב צור) ירושלים - מנהרת האוניברסיטה (האוניברסיטה העברית הר הצופים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 17 רחובות - ענטין (תחנת רכבת) רחובות - דרך בן גוריון 40 (דרך בן גוריון/יהונתן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 17 חיפה - (תחנה מרכזית חוף כרמל/רציפים עירוני) חיפה - שדרות דוד רוז (טכניון/הנדסה אזרחית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 17 ראשון לציון - הרב צאלח 15 (הרב צאלח/התמר) ראשון לציון - דוד סחרוב 42 (דוד סחרוב/אברהם בר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 17 חדרה - תחנה מרכזית חדרה/רציפים חדרה - דרך הרכבת 4 (תחנת רכבת) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 17 תל אביב יפו - כרמלית תל אביב יפו - מסוף וולפסון לוח זמנים מסלול
דן 17 חולון תל אביב יפו לוח זמנים מסלול
קווים 17 כפר בן נון מודיעין מכבים רעות לוח זמנים מסלול
אפיקים 17 פתח תקוה ראש העין לוח זמנים מסלול
אפיקים 17 אשדוד גן יבנה לוח זמנים מסלול
מטרופולין 17 כפר סבא בית ברל לוח זמנים מסלול תעריפים
אוטובוסים מאוחדים נצרת 17 נצרת - 3008 28 (3008/3009) נצרת - 3008 28 (3008/3009) לוח זמנים מסלול
גולן 17 קצרין חספין לוח זמנים מסלול
מטרודן 17 באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 17 בית שאן טירת צבי לוח זמנים מסלול
סופרבוס 17 יוקנעם - (מסוף יקנעם) יוקנעם - (מסוף יקנעם) לוח זמנים מסלול
אגד א17 חיפה - (חוף דדו) חיפה - שדרות טרומפלדור 52 (טרומפלדור/מרכז זיו) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 18 ירושלים - שדרות הרצל (גשר המיתרים/שד' הרצל) ירושלים - דרך אגודת ספורט בית''ר (אצטדיון טדי/א''ס ביתר) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 18 רחובות - ענטין (תחנת רכבת) רחובות - פרישמן/מרכז וויסגל לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 18 חיפה - הרב מיימון 12 (הרב מימון/גילבוע) חיפה - עליית הנוער (רכבת בת גלים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 18 ראשון לציון בית דגן לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 18 חדרה - דרך הרכבת 4 (תחנת רכבת) חדרה - הרב בן איש חי 28 (מרכז קהילתי) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 18 אשקלון - יפה נוף 19 (יפה נוף/השונית) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 18 קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/רציפים קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/הורדה לוח זמנים מסלול
דן 18 רמת גן אור יהודה לוח זמנים מסלול
דן 18 תל אביב יפו בת ים לוח זמנים מסלול
קווים 18 רמלה מודיעין מכבים רעות לוח זמנים מסלול
אפיקים 18 ראש העין דרום השרון לוח זמנים מסלול
אפיקים 18 עץ אפרים אורנית לוח זמנים מסלול
אפיקים 18 עץ אפרים שומרון לוח זמנים מסלול
מטרופולין 18 רעננה - דפנה (דפנה/התדהר) רעננה - דפנה (דפנה/התדהר) לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 18 נהריה מטה אשר לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 18 ריינה - 10297 (10297) ריינה - 10297 (10297) לוח זמנים מסלול
מטרודן 18 באר שבע - שדרות גולדה מאיר (שאול המלך/שד. גולדה מאיר) באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 18 בית שמש - החרש (תחנת רכבת/החרש) בית שמש - שדרות הרב הרצוג 47 (הרצוג / נהר דן) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 18 נתניה - הרב מיימון 4 (בית חולים לניאדו) נתניה - הרב מיימון 5 (הרב חי טייב/הרב מיימון) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 18 אשדוד - קניון הסיטי (תחנה מרכזית אשדוד/רציפים עירוני) אשדוד - שדרות מנחם בגין (תחנה מרכזית אשדוד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א18 ירושלים - שדרות הרצל (גשר המיתרים/שד' הרצל) ירושלים - דרך יצחק מודעי (יצחק מודעי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א18 חיפה - הדשנים 5 (דרך הדשנים/צומת קרית אתא) חיפה - הדשנים 10 (הדשנים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א18 אעבלין נצרת לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א18 בית דגן ראשון לציון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 19 ירושלים - (כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ירושלים - מנהרת האוניברסיטה (האוניברסיטה העברית הר הצופים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 19 רחובות - קניון עופר רחובות (תחנה מרכזית רחובות/רציפים) רחובות - הר הצופים 72 (הר הצופים/יעקב פרי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 19 חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) חיפה - שדרות דוד רוז (טכניון/הנדסה אזרחית) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 19 אשקלון חוף אשקלון לוח זמנים מסלול
דן 19 ראשון לציון תל אביב יפו לוח זמנים מסלול
דן 19 חולון ראשון לציון לוח זמנים מסלול
דן 19 בת ים תל אביב יפו לוח זמנים מסלול
קווים 19 מודיעין מכבים רעות מבוא חורון לוח זמנים מסלול
קווים 19 תל מונד אבן יהודה לוח זמנים מסלול
אפיקים 19 אורנית דרום השרון לוח זמנים מסלול
מטרופולין 19 בת שלמה בית ברל לוח זמנים מסלול תעריפים
אוטובוסים מאוחדים נצרת 19 נצרת עילית נצרת לוח זמנים מסלול
סופרבוס 19 עפולה סולם שונם לוח זמנים מסלול
סופרבוס 19 רשפים בית שאן לוח זמנים מסלול
סופרבוס 19 בית שמש - שדרות לוי אשכול (שדרות לוי אשכול/הגלעד) בית שמש - יחזקאל הנביא (יחזקאל הנביא/יונה בן אמיתי) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 19 נתניה - ברוך שפינוזה (בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוח) נתניה - ברוך שפינוזה (בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוח) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א19 ירושלים - (כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ירושלים - מנהרת האוניברסיטה (האוניברסיטה העברית הר הצופים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א19 חיפה - שדרות דוד רוז (טכניון/מעונות העמים) חיפה - העלייה השנייה 88 (רכבל/העלייה השנייה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 20 ירושלים - אריה דולצ'ין 1 (דולצ'ין/קוליץ) ירושלים - עין כרם (תחנת רכבת קלה הר הרצל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 20 חיפה - שדרות טרומפלדור 49 (טרומפלדור/מרכז זיו) חיפה - ערד 51 (ערד/סובה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 20 ראשון לציון תל אביב יפו לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 20 חולון ראשון לציון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 20 קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/רציפים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 20 אשקלון מחסום ארז/כביש 4 4 לוח זמנים מסלול
דן 20 תל אביב יפו - 1285 (תחנת רכבת מרכז) תל אביב יפו - (רכבת מרכז/מסוף 2000) לוח זמנים מסלול
קווים 20 מודיעין עילית שומרון לוח זמנים מסלול
אפיקים 20 עץ אפרים דרום השרון לוח זמנים מסלול
מטרופולין 20 באר שבע בית ספר אבו ואדי לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 20 בת שלמה כפר סבא לוח זמנים מסלול תעריפים
נתיב אקספרס 20 צפת מחנה מישר לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 20 כפר עין מאהל - עין מאהל א'/שכונת אלעבהרה כפר עין מאהל - (עין מאהל ה) לוח זמנים מסלול
אוטובוסים מאוחדים נצרת 20 כפר עין מאהל נצרת לוח זמנים מסלול
סופרבוס 20 עפולה - קהילת ציון 2 (תחנה מרכזית) עפולה - (שוק עירוני) לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 20 נתניה - דרך דגניה 77 (דרך דגניה/הרב שלום איפרגן) נתניה - (תחנת רכבת) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד א20 קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/רציפים) קרית שמונה - (תחנה מרכזית קריית שמונה/הורדה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 21 ירושלים - קדיש לוז 27 (מסוף אגד/קדיש לוז) ירושלים - שדרות הרצל (תחנת רק''ל יפה נוף) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 21 חיפה קרית אתא לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 21 אשקלון תלמים לוח זמנים מסלול
דן 21 תל אביב יפו - 1285 (תחנת רכבת מרכז) תל אביב יפו - (רכבת מרכז/מסוף 2000) לוח זמנים מסלול
קווים 21 חדרה בנימינה גבעת עדה לוח זמנים מסלול
קווים 21 כפר טרומן לוד לוח זמנים מסלול
קווים 21 פתח תקוה - (תחנה מרכזית פתח תקווה/רציפים עירוני) פתח תקוה - (תחנה מרכזית פתח תקווה/רציפים עירוני) לוח זמנים מסלול
קווים 21 לוד קרית תעופה לוח זמנים מסלול
מטרופולין 21 באר שבע כסיפה לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 21 בת שלמה כפר סבא לוח זמנים מסלול תעריפים
אוטובוסים מאוחדים נצרת 21 נצרת - כרם א סאחב 65 (שכונת כרם אלסאחב א) נצרת - 7061 54 (7061/7074) לוח זמנים מסלול
מטרודן 21 באר שבע - חנה רובינא 22 (חנה רובינא / אלישבע) באר שבע - יהושע חנקין (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול
סופרבוס 21 קרית טבעון בית לחם הגלילית לוח זמנים מסלול
אגד תעבורה 21 נתניה - דרך דגניה (דרך דגניה/הרב יהודה אונטרמן) נתניה - אחד העם 11 (תחנה מרכזית) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד תעבורה 21 אשדוד - (כיכר טופז) אשדוד - (מסוף הרכבת אשדוד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 22 ירושלים - דרך משה ברעם (ברעם/האומן) ירושלים - שדרות נווה יעקב 7 (מסוף 700/שד' נווה יעקב) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 22 חדרה - דרך הרכבת 4 (תחנת רכבת) חדרה - תחנה מרכזית חדרה/הורדה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 22 קרית מוצקין קרית אתא לוח זמנים מסלול תעריפים
דן בדרום 22 אשקלון שער הנגב לוח זמנים מסלול
דן 22 תל אביב יפו - כרמלית (מסוף כרמלית) תל אביב יפו - דבורה הנביאה 126 (עתידים) לוח זמנים מסלול
דן 22 תל אביב יפו רמת גן לוח זמנים מסלול
קווים 22 פתח תקוה - החרש (חניון קרית אריה/החרש) פתח תקוה - מסוף החמישה לוח זמנים מסלול
קווים 22 לוד שוהם לוח זמנים מסלול