עפולה - תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(רציף 3) |
9.20 |
9.20 |
העלאה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / שפרינצק
(רציף 3) |
9.20 |
9.20 |
העלאה |
עפולה - שדרות יצחק רבין / דרך בן גוריון
|
9.22 |
9.22 |
העלאה והורדה |
עפולה - פארק העמק
|
9.23 |
9.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - בית חולים העמק
|
9.23 |
9.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / דוד אלעזר
|
9.24 |
9.24 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / קוממיות
|
9.25 |
9.25 |
העלאה והורדה |
נין - מסעף
|
9.28 |
9.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ דוברת - מסעף דברת / אלון תבור
|
9.29 |
9.29 |
העלאה והורדה |
טמרה (יזרעאל) - צומת נעורה
|
9.31 |
9.31 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת תבור
|
9.34 |
9.34 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת אום אל גאנם
|
9.35 |
9.35 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גזית - צומת גזית
|
9.37 |
9.37 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
9.39 |
9.39 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - צומת כפר תבור 767 / 65
|
9.39 |
9.39 |
העלאה והורדה |
כדורי - מסעף בית ספר כדורי
|
9.41 |
9.41 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית קשת - מסעף
|
9.44 |
9.44 |
העלאה והורדה |
אילניה - צומת שדה אילן
|
9.48 |
9.48 |
העלאה והורדה |
אילניה - מחנה נפתלי
|
9.49 |
9.49 |
העלאה והורדה |
צ.גולני - מחלף גולני / לכיוון מזרח
|
9.51 |
9.51 |
העלאה והורדה |
לביא - צומת גבעת אבני
|
9.54 |
9.54 |
העלאה והורדה |
לביא - פארק תעשיה קדמת
|
9.58 |
9.58 |
העלאה והורדה |
פוריה נוה עובד - צומת פורייה
|
10.01 |
10.01 |
העלאה והורדה |
מצפה - צומת מצפה
|
10.03 |
10.03 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / ספיר
|
10.04 |
10.04 |
העלאה והורדה |
כפר חיטים - צומת כפר חיטים
|
10.05 |
10.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / וינגייט
|
10.05 |
10.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין
|
10.06 |
10.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - משטרה / שמעון דהאן
|
10.06 |
10.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - שמעון דהאן / השומר
|
10.06 |
10.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - נייברג / ביאליק
|
10.07 |
10.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אוהל יעקב / א.ז. ורנר
|
10.07 |
10.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אלחדיף / קונטיננטל
|
10.08 |
10.08 |
העלאה והורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
10.09 |
10.09 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 5) |
10.10 |
10.10 |
העלאה |
טבריה - דרך גדוד ברק / הירדן
|
10.11 |
10.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
10.11 |
10.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
10.12 |
10.12 |
העלאה והורדה |
מגדל - צומת מגדל
|
10.19 |
10.19 |
העלאה והורדה |
מגדל - מסעף מגדל צפון
|
10.20 |
10.20 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מסעף גינוסר / דרום
|
10.22 |
10.22 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מרכז / מסעף גינוסר
|
10.23 |
10.23 |
העלאה והורדה |
חוקוק - צומת חוקוק 90
|
10.26 |
10.26 |
העלאה והורדה |
כרי דשא - חוף חוקוק / אתר ספיר
|
10.26 |
10.26 |
העלאה והורדה |
כפר נחום - צומת כפר נחום 90
|
10.28 |
10.28 |
העלאה והורדה |
צומת מנזר איטלקי - הר האושר / הביאטיטודים
|
10.32 |
10.32 |
העלאה והורדה |
כורזים - צומת כורזים
|
10.36 |
10.36 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד - צומת עמיעד
|
10.38 |
10.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד
|
10.40 |
10.40 |
העלאה והורדה |
מח.יפתח - מחנה יפתח
|
10.43 |
10.43 |
העלאה והורדה |
מושב אליפלט - מחנה פילון / גשר אברהם חידו
|
10.45 |
10.45 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - תחנה מרכזית ראש פינה
|
10.48 |
10.48 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - צומת ראש פינה
|
10.48 |
10.48 |
העלאה והורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / הורדה
|
10.51 |
10.51 |
הורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / רציפים
(רציף 3) |
10.51 |
10.51 |
העלאה |
מחניים - צומת מחניים
|
10.53 |
10.53 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת תל חצור
|
10.56 |
10.56 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת איילת השחר
|
11.01 |
11.01 |
העלאה והורדה |
יסוד המעלה - צומת יסוד המעלה
|
11.04 |
11.04 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
|
11.08 |
11.08 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - אגמון החולה
|
11.14 |
11.14 |
העלאה והורדה |
צומת כח
|
11.16 |
11.16 |
העלאה והורדה |
צומת גמא - צומת גומא
|
11.23 |
11.23 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / 90
|
11.27 |
11.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - בית המשפט / תל חי
|
11.27 |
11.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / הנרייטה סאלד
|
11.28 |
11.28 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / אורי אילן
|
11.29 |
11.29 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
|
11.30 |
11.30 |
הורדה |