עפולה - תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(רציף 3) |
20.40 |
20.40 |
העלאה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / שפרינצק
(רציף 3) |
20.40 |
20.40 |
העלאה |
עפולה - שדרות יצחק רבין / דרך בן גוריון
|
20.42 |
20.42 |
העלאה והורדה |
עפולה - פארק העמק
|
20.43 |
20.43 |
העלאה והורדה |
עפולה - בית חולים העמק
|
20.43 |
20.43 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / דוד אלעזר
|
20.44 |
20.44 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / קוממיות
|
20.45 |
20.45 |
העלאה והורדה |
נין - מסעף
|
20.48 |
20.48 |
העלאה והורדה |
קיבוץ דוברת - מסעף דברת / אלון תבור
|
20.49 |
20.49 |
העלאה והורדה |
טמרה (יזרעאל) - צומת נעורה
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת תבור
|
20.54 |
20.54 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת אום אל גאנם
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גזית - צומת גזית
|
20.57 |
20.57 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - צומת כפר תבור 767 / 65
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
כדורי - מסעף בית ספר כדורי
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית קשת - מסעף
|
21.04 |
21.04 |
העלאה והורדה |
אילניה - צומת שדה אילן
|
21.08 |
21.08 |
העלאה והורדה |
אילניה - מחנה נפתלי
|
21.09 |
21.09 |
העלאה והורדה |
צ.גולני - מחלף גולני / לכיוון מזרח
|
21.11 |
21.11 |
העלאה והורדה |
לביא - צומת גבעת אבני
|
21.14 |
21.14 |
העלאה והורדה |
לביא - פארק תעשיה קדמת
|
21.18 |
21.18 |
העלאה והורדה |
פוריה נוה עובד - צומת פורייה
|
21.21 |
21.21 |
העלאה והורדה |
מצפה - צומת מצפה
|
21.23 |
21.23 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / ספיר
|
21.24 |
21.24 |
העלאה והורדה |
כפר חיטים - צומת כפר חיטים
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / וינגייט
|
21.25 |
21.25 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין
|
21.26 |
21.26 |
העלאה והורדה |
טבריה - משטרה / שמעון דהאן
|
21.26 |
21.26 |
העלאה והורדה |
טבריה - שמעון דהאן / השומר
|
21.26 |
21.26 |
העלאה והורדה |
טבריה - נייברג / ביאליק
|
21.27 |
21.27 |
העלאה והורדה |
טבריה - אוהל יעקב / א.ז. ורנר
|
21.27 |
21.27 |
העלאה והורדה |
טבריה - אלחדיף / קונטיננטל
|
21.28 |
21.28 |
העלאה והורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
21.29 |
21.29 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 5) |
21.30 |
21.30 |
העלאה |
טבריה - דרך גדוד ברק / הירדן
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
21.32 |
21.32 |
העלאה והורדה |
מגדל - צומת מגדל
|
21.39 |
21.39 |
העלאה והורדה |
מגדל - מסעף מגדל צפון
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מסעף גינוסר / דרום
|
21.42 |
21.42 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מרכז / מסעף גינוסר
|
21.43 |
21.43 |
העלאה והורדה |
חוקוק - צומת חוקוק 90
|
21.46 |
21.46 |
העלאה והורדה |
כרי דשא - חוף חוקוק / אתר ספיר
|
21.46 |
21.46 |
העלאה והורדה |
כפר נחום - צומת כפר נחום 90
|
21.48 |
21.48 |
העלאה והורדה |
צומת מנזר איטלקי - הר האושר / הביאטיטודים
|
21.52 |
21.52 |
העלאה והורדה |
כורזים - צומת כורזים
|
21.56 |
21.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד - צומת עמיעד
|
21.58 |
21.58 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד
|
22.00 |
22.00 |
העלאה והורדה |
מח.יפתח - מחנה יפתח
|
22.03 |
22.03 |
העלאה והורדה |
מושב אליפלט - מחנה פילון / גשר אברהם חידו
|
22.05 |
22.05 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - תחנה מרכזית ראש פינה
|
22.08 |
22.08 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - צומת ראש פינה
|
22.08 |
22.08 |
העלאה והורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / הורדה
|
22.11 |
22.11 |
הורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / רציפים
(רציף 3) |
22.11 |
22.11 |
העלאה |
מחניים - צומת מחניים
|
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת תל חצור
|
22.16 |
22.16 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת איילת השחר
|
22.21 |
22.21 |
העלאה והורדה |
יסוד המעלה - צומת יסוד המעלה
|
22.24 |
22.24 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
|
22.28 |
22.28 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - אגמון החולה
|
22.34 |
22.34 |
העלאה והורדה |
צומת כח
|
22.36 |
22.36 |
העלאה והורדה |
צומת גמא - צומת גומא
|
22.43 |
22.43 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / 90
|
22.47 |
22.47 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - בית המשפט / תל חי
|
22.47 |
22.47 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / הנרייטה סאלד
|
22.48 |
22.48 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / אורי אילן
|
22.49 |
22.49 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
|
22.50 |
22.50 |
הורדה |