עפולה - תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(רציף 3) |
17.20 |
17.20 |
העלאה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / שפרינצק
(רציף 3) |
17.20 |
17.20 |
העלאה |
עפולה - שדרות יצחק רבין / דרך בן גוריון
|
17.22 |
17.22 |
העלאה והורדה |
עפולה - פארק העמק
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - בית חולים העמק
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / דוד אלעזר
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / קוממיות
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
נין - מסעף
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ דוברת - מסעף דברת / אלון תבור
|
17.29 |
17.29 |
העלאה והורדה |
טמרה (יזרעאל) - צומת נעורה
|
17.31 |
17.31 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת תבור
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת אום אל גאנם
|
17.35 |
17.35 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גזית - צומת גזית
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - צומת כפר תבור 767 / 65
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
כדורי - מסעף בית ספר כדורי
|
17.41 |
17.41 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית קשת - מסעף
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
אילניה - צומת שדה אילן
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
אילניה - מחנה נפתלי
|
17.49 |
17.49 |
העלאה והורדה |
צ.גולני - מחלף גולני / לכיוון מזרח
|
17.51 |
17.51 |
העלאה והורדה |
לביא - צומת גבעת אבני
|
17.54 |
17.54 |
העלאה והורדה |
לביא - פארק תעשיה קדמת
|
17.58 |
17.58 |
העלאה והורדה |
פוריה נוה עובד - צומת פורייה
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
מצפה - צומת מצפה
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / ספיר
|
18.04 |
18.04 |
העלאה והורדה |
כפר חיטים - צומת כפר חיטים
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / וינגייט
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - משטרה / שמעון דהאן
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - שמעון דהאן / השומר
|
18.06 |
18.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - נייברג / ביאליק
|
18.07 |
18.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אוהל יעקב / א.ז. ורנר
|
18.07 |
18.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אלחדיף / קונטיננטל
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
18.09 |
18.09 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 5) |
18.10 |
18.10 |
העלאה |
טבריה - דרך גדוד ברק / הירדן
|
18.11 |
18.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
18.11 |
18.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
18.12 |
18.12 |
העלאה והורדה |
מגדל - צומת מגדל
|
18.19 |
18.19 |
העלאה והורדה |
מגדל - מסעף מגדל צפון
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מסעף גינוסר / דרום
|
18.22 |
18.22 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מרכז / מסעף גינוסר
|
18.23 |
18.23 |
העלאה והורדה |
חוקוק - צומת חוקוק 90
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
כרי דשא - חוף חוקוק / אתר ספיר
|
18.26 |
18.26 |
העלאה והורדה |
כפר נחום - צומת כפר נחום 90
|
18.28 |
18.28 |
העלאה והורדה |
צומת מנזר איטלקי - הר האושר / הביאטיטודים
|
18.32 |
18.32 |
העלאה והורדה |
כורזים - צומת כורזים
|
18.36 |
18.36 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד - צומת עמיעד
|
18.38 |
18.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד
|
18.40 |
18.40 |
העלאה והורדה |
מח.יפתח - מחנה יפתח
|
18.43 |
18.43 |
העלאה והורדה |
מושב אליפלט - מחנה פילון / גשר אברהם חידו
|
18.45 |
18.45 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - תחנה מרכזית ראש פינה
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - צומת ראש פינה
|
18.48 |
18.48 |
העלאה והורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / הורדה
|
18.51 |
18.51 |
הורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / רציפים
(רציף 3) |
18.51 |
18.51 |
העלאה |
מחניים - צומת מחניים
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת תל חצור
|
18.56 |
18.56 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת איילת השחר
|
19.01 |
19.01 |
העלאה והורדה |
יסוד המעלה - צומת יסוד המעלה
|
19.04 |
19.04 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - אגמון החולה
|
19.14 |
19.14 |
העלאה והורדה |
צומת כח
|
19.16 |
19.16 |
העלאה והורדה |
צומת גמא - צומת גומא
|
19.23 |
19.23 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / 90
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - בית המשפט / תל חי
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / הנרייטה סאלד
|
19.28 |
19.28 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / אורי אילן
|
19.29 |
19.29 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
|
19.30 |
19.30 |
הורדה |