עפולה - תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(רציף 3) |
16.20 |
16.20 |
העלאה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / שפרינצק
(רציף 3) |
16.20 |
16.20 |
העלאה |
עפולה - שדרות יצחק רבין / דרך בן גוריון
|
16.22 |
16.22 |
העלאה והורדה |
עפולה - פארק העמק
|
16.23 |
16.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - בית חולים העמק
|
16.23 |
16.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / דוד אלעזר
|
16.24 |
16.24 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / קוממיות
|
16.25 |
16.25 |
העלאה והורדה |
נין - מסעף
|
16.28 |
16.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ דוברת - מסעף דברת / אלון תבור
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
טמרה (יזרעאל) - צומת נעורה
|
16.31 |
16.31 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת תבור
|
16.34 |
16.34 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת אום אל גאנם
|
16.35 |
16.35 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גזית - צומת גזית
|
16.37 |
16.37 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
16.39 |
16.39 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - צומת כפר תבור 767 / 65
|
16.39 |
16.39 |
העלאה והורדה |
כדורי - מסעף בית ספר כדורי
|
16.41 |
16.41 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית קשת - מסעף
|
16.44 |
16.44 |
העלאה והורדה |
אילניה - צומת שדה אילן
|
16.48 |
16.48 |
העלאה והורדה |
אילניה - מחנה נפתלי
|
16.49 |
16.49 |
העלאה והורדה |
צ.גולני - מחלף גולני / לכיוון מזרח
|
16.51 |
16.51 |
העלאה והורדה |
לביא - צומת גבעת אבני
|
16.54 |
16.54 |
העלאה והורדה |
לביא - פארק תעשיה קדמת
|
16.58 |
16.58 |
העלאה והורדה |
פוריה נוה עובד - צומת פורייה
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
מצפה - צומת מצפה
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / ספיר
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
כפר חיטים - צומת כפר חיטים
|
17.05 |
17.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / וינגייט
|
17.05 |
17.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - משטרה / שמעון דהאן
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - שמעון דהאן / השומר
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - נייברג / ביאליק
|
17.07 |
17.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אוהל יעקב / א.ז. ורנר
|
17.07 |
17.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אלחדיף / קונטיננטל
|
17.08 |
17.08 |
העלאה והורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
17.09 |
17.09 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 5) |
17.10 |
17.10 |
העלאה |
טבריה - דרך גדוד ברק / הירדן
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
17.12 |
17.12 |
העלאה והורדה |
מגדל - צומת מגדל
|
17.19 |
17.19 |
העלאה והורדה |
מגדל - מסעף מגדל צפון
|
17.20 |
17.20 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מסעף גינוסר / דרום
|
17.22 |
17.22 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מרכז / מסעף גינוסר
|
17.23 |
17.23 |
העלאה והורדה |
חוקוק - צומת חוקוק 90
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
כרי דשא - חוף חוקוק / אתר ספיר
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
כפר נחום - צומת כפר נחום 90
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
צומת מנזר איטלקי - הר האושר / הביאטיטודים
|
17.32 |
17.32 |
העלאה והורדה |
כורזים - צומת כורזים
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד - צומת עמיעד
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
מח.יפתח - מחנה יפתח
|
17.43 |
17.43 |
העלאה והורדה |
מושב אליפלט - מחנה פילון / גשר אברהם חידו
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - תחנה מרכזית ראש פינה
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - צומת ראש פינה
|
17.48 |
17.48 |
העלאה והורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / הורדה
|
17.51 |
17.51 |
הורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / רציפים
(רציף 3) |
17.51 |
17.51 |
העלאה |
מחניים - צומת מחניים
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת תל חצור
|
17.56 |
17.56 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת איילת השחר
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
יסוד המעלה - צומת יסוד המעלה
|
18.04 |
18.04 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - אגמון החולה
|
18.14 |
18.14 |
העלאה והורדה |
צומת כח
|
18.16 |
18.16 |
העלאה והורדה |
צומת גמא - צומת גומא
|
18.23 |
18.23 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / 90
|
18.27 |
18.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - בית המשפט / תל חי
|
18.27 |
18.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / הנרייטה סאלד
|
18.28 |
18.28 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / אורי אילן
|
18.29 |
18.29 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
|
18.30 |
18.30 |
הורדה |