עפולה - תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(רציף 3) |
12.20 |
12.20 |
העלאה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / שפרינצק
(רציף 3) |
12.20 |
12.20 |
העלאה |
עפולה - שדרות יצחק רבין / דרך בן גוריון
|
12.22 |
12.22 |
העלאה והורדה |
עפולה - פארק העמק
|
12.23 |
12.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - בית חולים העמק
|
12.23 |
12.23 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / דוד אלעזר
|
12.24 |
12.24 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / קוממיות
|
12.25 |
12.25 |
העלאה והורדה |
נין - מסעף
|
12.28 |
12.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ דוברת - מסעף דברת / אלון תבור
|
12.29 |
12.29 |
העלאה והורדה |
טמרה (יזרעאל) - צומת נעורה
|
12.31 |
12.31 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת תבור
|
12.34 |
12.34 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת אום אל גאנם
|
12.35 |
12.35 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גזית - צומת גזית
|
12.37 |
12.37 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - צומת כפר תבור 767 / 65
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
כדורי - מסעף בית ספר כדורי
|
12.41 |
12.41 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית קשת - מסעף
|
12.44 |
12.44 |
העלאה והורדה |
אילניה - צומת שדה אילן
|
12.48 |
12.48 |
העלאה והורדה |
אילניה - מחנה נפתלי
|
12.49 |
12.49 |
העלאה והורדה |
צ.גולני - מחלף גולני / לכיוון מזרח
|
12.51 |
12.51 |
העלאה והורדה |
לביא - צומת גבעת אבני
|
12.54 |
12.54 |
העלאה והורדה |
לביא - פארק תעשיה קדמת
|
12.58 |
12.58 |
העלאה והורדה |
פוריה נוה עובד - צומת פורייה
|
13.01 |
13.01 |
העלאה והורדה |
מצפה - צומת מצפה
|
13.03 |
13.03 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / ספיר
|
13.04 |
13.04 |
העלאה והורדה |
כפר חיטים - צומת כפר חיטים
|
13.05 |
13.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / וינגייט
|
13.05 |
13.05 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - משטרה / שמעון דהאן
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - שמעון דהאן / השומר
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
טבריה - נייברג / ביאליק
|
13.07 |
13.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אוהל יעקב / א.ז. ורנר
|
13.07 |
13.07 |
העלאה והורדה |
טבריה - אלחדיף / קונטיננטל
|
13.08 |
13.08 |
העלאה והורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
13.09 |
13.09 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 5) |
13.10 |
13.10 |
העלאה |
טבריה - דרך גדוד ברק / הירדן
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
13.12 |
13.12 |
העלאה והורדה |
מגדל - צומת מגדל
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
מגדל - מסעף מגדל צפון
|
13.20 |
13.20 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מסעף גינוסר / דרום
|
13.22 |
13.22 |
העלאה והורדה |
גינוסר - מרכז / מסעף גינוסר
|
13.23 |
13.23 |
העלאה והורדה |
חוקוק - צומת חוקוק 90
|
13.26 |
13.26 |
העלאה והורדה |
כרי דשא - חוף חוקוק / אתר ספיר
|
13.26 |
13.26 |
העלאה והורדה |
כפר נחום - צומת כפר נחום 90
|
13.28 |
13.28 |
העלאה והורדה |
צומת מנזר איטלקי - הר האושר / הביאטיטודים
|
13.32 |
13.32 |
העלאה והורדה |
כורזים - צומת כורזים
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד - צומת עמיעד
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
מח.יפתח - מחנה יפתח
|
13.43 |
13.43 |
העלאה והורדה |
מושב אליפלט - מחנה פילון / גשר אברהם חידו
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - תחנה מרכזית ראש פינה
|
13.48 |
13.48 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - צומת ראש פינה
|
13.48 |
13.48 |
העלאה והורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / הורדה
|
13.51 |
13.51 |
הורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / רציפים
(רציף 3) |
13.51 |
13.51 |
העלאה |
מחניים - צומת מחניים
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת תל חצור
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
אילת השחר - צומת איילת השחר
|
14.01 |
14.01 |
העלאה והורדה |
יסוד המעלה - צומת יסוד המעלה
|
14.04 |
14.04 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
|
14.08 |
14.08 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - אגמון החולה
|
14.14 |
14.14 |
העלאה והורדה |
צומת כח
|
14.16 |
14.16 |
העלאה והורדה |
צומת גמא - צומת גומא
|
14.23 |
14.23 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / 90
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - בית המשפט / תל חי
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / הנרייטה סאלד
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / אורי אילן
|
14.29 |
14.29 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
|
14.30 |
14.30 |
הורדה |