חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
(רציף 3) |
6.15 |
6.15 |
העלאה |
חיפה - מתמ / ההגנה
|
6.17 |
6.17 |
העלאה |
חיפה - איצטדיון סמי עופר / לדרום
|
6.17 |
6.17 |
העלאה |
טירת כרמל - תעש טירה
|
6.18 |
6.18 |
העלאה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
6.19 |
6.19 |
העלאה |
כפר גלים - מסעף
|
6.21 |
6.21 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
6.22 |
6.22 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
6.23 |
6.23 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים דרום / נחל ספונים
|
6.25 |
6.25 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
6.27 |
6.27 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
6.29 |
6.29 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת אורן דרום / כלא 6
|
6.30 |
6.30 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
6.30 |
6.30 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
6.31 |
6.31 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
6.36 |
6.36 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
6.38 |
6.38 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
6.41 |
6.41 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
6.42 |
6.42 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
6.42 |
6.42 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
6.44 |
6.44 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
6.45 |
6.45 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
6.48 |
6.48 |
העלאה והורדה |
פורדיס - שוק
|
6.50 |
6.50 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
6.50 |
6.50 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
6.53 |
6.53 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - משטרה / שדרות נילי
|
6.54 |
6.54 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - שדרות נילי / החלוצים
|
6.56 |
6.56 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - נילי / קדש
|
6.56 |
6.56 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - האורנים / הרוקח
|
6.57 |
6.57 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / יעבץ
|
6.57 |
6.57 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / שדרות נילי
|
6.58 |
6.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך הגרנות / הרצל
|
6.58 |
6.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - המייסדים / דרך הגרנות
|
6.58 |
6.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / חווה חקלאית
|
6.59 |
6.59 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / נווה רמז
|
7.00 |
7.00 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - גני רמת הנדיב / 652
|
7.01 |
7.01 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
7.02 |
7.02 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - בית ספר אורט / כביש 652
|
7.03 |
7.03 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מוסד סביון / 652
|
7.03 |
7.03 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / הספיר
|
7.06 |
7.06 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
7.07 |
7.07 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
7.08 |
7.08 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
7.09 |
7.09 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
7.10 |
7.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מתחם ביג / דרך הנדיב
|
7.15 |
7.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
7.15 |
7.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הים
|
7.16 |
7.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
7.17 |
7.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
7.17 |
7.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
7.18 |
7.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
7.18 |
7.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
7.19 |
7.19 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
7.19 |
7.19 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
7.20 |
7.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
7.20 |
7.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
7.21 |
7.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
7.21 |
7.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
7.23 |
7.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
7.24 |
7.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
7.24 |
7.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
7.25 |
7.25 |
הורדה |