חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
(רציף 3) |
14.30 |
14.30 |
העלאה |
חיפה - מתמ / ההגנה
|
14.32 |
14.32 |
העלאה |
חיפה - איצטדיון סמי עופר / לדרום
|
14.32 |
14.32 |
העלאה |
טירת כרמל - תעש טירה
|
14.33 |
14.33 |
העלאה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
14.34 |
14.34 |
העלאה |
כפר גלים - מסעף
|
14.36 |
14.36 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
14.37 |
14.37 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
14.38 |
14.38 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים דרום / נחל ספונים
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
14.42 |
14.42 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
14.44 |
14.44 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת אורן דרום / כלא 6
|
14.45 |
14.45 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
14.45 |
14.45 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
14.51 |
14.51 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
14.53 |
14.53 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
14.56 |
14.56 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
14.57 |
14.57 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
14.57 |
14.57 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
14.59 |
14.59 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
15.00 |
15.00 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
15.03 |
15.03 |
העלאה והורדה |
פורדיס - שוק
|
15.05 |
15.05 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
15.05 |
15.05 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
15.08 |
15.08 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - משטרה / שדרות נילי
|
15.09 |
15.09 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - שדרות נילי / החלוצים
|
15.11 |
15.11 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - נילי / קדש
|
15.11 |
15.11 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - האורנים / הרוקח
|
15.12 |
15.12 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / יעבץ
|
15.12 |
15.12 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / שדרות נילי
|
15.13 |
15.13 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך הגרנות / הרצל
|
15.13 |
15.13 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - המייסדים / דרך הגרנות
|
15.13 |
15.13 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / חווה חקלאית
|
15.14 |
15.14 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / נווה רמז
|
15.15 |
15.15 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - גני רמת הנדיב / 652
|
15.16 |
15.16 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
15.17 |
15.17 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - בית ספר אורט / כביש 652
|
15.18 |
15.18 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מוסד סביון / 652
|
15.18 |
15.18 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / הספיר
|
15.21 |
15.21 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
15.22 |
15.22 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
15.23 |
15.23 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
15.24 |
15.24 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
15.25 |
15.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מתחם ביג / דרך הנדיב
|
15.30 |
15.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
15.30 |
15.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הים
|
15.31 |
15.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
15.32 |
15.32 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
15.32 |
15.32 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
15.33 |
15.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
15.33 |
15.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
15.34 |
15.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
15.34 |
15.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
15.35 |
15.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
15.35 |
15.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
15.36 |
15.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
15.36 |
15.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
15.38 |
15.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
15.39 |
15.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
15.39 |
15.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
15.40 |
15.40 |
הורדה |