חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
(רציף 3) |
13.45 |
13.45 |
העלאה |
חיפה - מתמ / ההגנה
|
13.47 |
13.47 |
העלאה |
חיפה - איצטדיון סמי עופר / לדרום
|
13.47 |
13.47 |
העלאה |
טירת כרמל - תעש טירה
|
13.48 |
13.48 |
העלאה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
13.49 |
13.49 |
העלאה |
כפר גלים - מסעף
|
13.51 |
13.51 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
13.52 |
13.52 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים דרום / נחל ספונים
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
13.57 |
13.57 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
13.59 |
13.59 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת אורן דרום / כלא 6
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
14.01 |
14.01 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
14.08 |
14.08 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
14.11 |
14.11 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
14.12 |
14.12 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
14.12 |
14.12 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
14.14 |
14.14 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
14.15 |
14.15 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
14.18 |
14.18 |
העלאה והורדה |
פורדיס - שוק
|
14.20 |
14.20 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
14.20 |
14.20 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
14.23 |
14.23 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - משטרה / שדרות נילי
|
14.24 |
14.24 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - שדרות נילי / החלוצים
|
14.26 |
14.26 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - נילי / קדש
|
14.26 |
14.26 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - האורנים / הרוקח
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / יעבץ
|
14.27 |
14.27 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / שדרות נילי
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך הגרנות / הרצל
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - המייסדים / דרך הגרנות
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / חווה חקלאית
|
14.29 |
14.29 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / נווה רמז
|
14.30 |
14.30 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - גני רמת הנדיב / 652
|
14.31 |
14.31 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
14.32 |
14.32 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - בית ספר אורט / כביש 652
|
14.33 |
14.33 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מוסד סביון / 652
|
14.33 |
14.33 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / הספיר
|
14.36 |
14.36 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
14.37 |
14.37 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
14.38 |
14.38 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
14.39 |
14.39 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מתחם ביג / דרך הנדיב
|
14.45 |
14.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
14.45 |
14.45 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הים
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
14.47 |
14.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
14.47 |
14.47 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
14.48 |
14.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
14.48 |
14.48 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
14.49 |
14.49 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
14.49 |
14.49 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
14.50 |
14.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
14.50 |
14.50 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
14.51 |
14.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
14.51 |
14.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
14.53 |
14.53 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
14.54 |
14.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
14.54 |
14.54 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
14.55 |
14.55 |
הורדה |