חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
(רציף 3) |
12.25 |
12.25 |
העלאה |
חיפה - מתמ / ההגנה
|
12.27 |
12.27 |
העלאה |
חיפה - איצטדיון סמי עופר / לדרום
|
12.27 |
12.27 |
העלאה |
טירת כרמל - תעש טירה
|
12.28 |
12.28 |
העלאה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
12.29 |
12.29 |
העלאה |
כפר גלים - מסעף
|
12.31 |
12.31 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
12.32 |
12.32 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
12.33 |
12.33 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים דרום / נחל ספונים
|
12.35 |
12.35 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
12.37 |
12.37 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת אורן דרום / כלא 6
|
12.40 |
12.40 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
12.40 |
12.40 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
12.41 |
12.41 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
12.46 |
12.46 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
12.48 |
12.48 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
12.51 |
12.51 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
12.52 |
12.52 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
12.52 |
12.52 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
12.54 |
12.54 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
12.55 |
12.55 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
12.58 |
12.58 |
העלאה והורדה |
פורדיס - שוק
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
13.03 |
13.03 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - משטרה / שדרות נילי
|
13.04 |
13.04 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - שדרות נילי / החלוצים
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - נילי / קדש
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - האורנים / הרוקח
|
13.07 |
13.07 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / יעבץ
|
13.07 |
13.07 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / שדרות נילי
|
13.08 |
13.08 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך הגרנות / הרצל
|
13.08 |
13.08 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - המייסדים / דרך הגרנות
|
13.08 |
13.08 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / חווה חקלאית
|
13.09 |
13.09 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / נווה רמז
|
13.10 |
13.10 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - גני רמת הנדיב / 652
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
13.12 |
13.12 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - בית ספר אורט / כביש 652
|
13.13 |
13.13 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מוסד סביון / 652
|
13.13 |
13.13 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / הספיר
|
13.16 |
13.16 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
13.17 |
13.17 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
13.18 |
13.18 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
13.20 |
13.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מתחם ביג / דרך הנדיב
|
13.25 |
13.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
13.25 |
13.25 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הים
|
13.26 |
13.26 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
13.27 |
13.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
13.27 |
13.27 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
13.28 |
13.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
13.28 |
13.28 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
13.29 |
13.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
13.29 |
13.29 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
13.30 |
13.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
13.30 |
13.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
13.31 |
13.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
13.31 |
13.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
13.33 |
13.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
13.35 |
13.35 |
הורדה |