חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
(רציף 3) |
11.15 |
11.15 |
העלאה |
חיפה - מתמ / ההגנה
|
11.17 |
11.17 |
העלאה |
חיפה - איצטדיון סמי עופר / לדרום
|
11.17 |
11.17 |
העלאה |
טירת כרמל - תעש טירה
|
11.18 |
11.18 |
העלאה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
11.19 |
11.19 |
העלאה |
כפר גלים - מסעף
|
11.21 |
11.21 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
11.22 |
11.22 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
11.23 |
11.23 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים דרום / נחל ספונים
|
11.25 |
11.25 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
11.27 |
11.27 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
11.29 |
11.29 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת אורן דרום / כלא 6
|
11.30 |
11.30 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
11.30 |
11.30 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
11.31 |
11.31 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
11.36 |
11.36 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
11.38 |
11.38 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
11.41 |
11.41 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
11.42 |
11.42 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
11.42 |
11.42 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
11.44 |
11.44 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
11.45 |
11.45 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
11.48 |
11.48 |
העלאה והורדה |
פורדיס - שוק
|
11.50 |
11.50 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
11.50 |
11.50 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
11.53 |
11.53 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - משטרה / שדרות נילי
|
11.54 |
11.54 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - שדרות נילי / החלוצים
|
11.56 |
11.56 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - נילי / קדש
|
11.56 |
11.56 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - האורנים / הרוקח
|
11.57 |
11.57 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / יעבץ
|
11.57 |
11.57 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / שדרות נילי
|
11.58 |
11.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך הגרנות / הרצל
|
11.58 |
11.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - המייסדים / דרך הגרנות
|
11.58 |
11.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / חווה חקלאית
|
11.59 |
11.59 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / נווה רמז
|
12.00 |
12.00 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - גני רמת הנדיב / 652
|
12.01 |
12.01 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
12.02 |
12.02 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - בית ספר אורט / כביש 652
|
12.03 |
12.03 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מוסד סביון / 652
|
12.03 |
12.03 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / הספיר
|
12.06 |
12.06 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
12.07 |
12.07 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
12.08 |
12.08 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
12.09 |
12.09 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
12.10 |
12.10 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מתחם ביג / דרך הנדיב
|
12.15 |
12.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
12.15 |
12.15 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הים
|
12.16 |
12.16 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - בית ספר אלונים / הבנים
|
12.17 |
12.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
12.17 |
12.17 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
12.18 |
12.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
12.18 |
12.18 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
12.19 |
12.19 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
12.19 |
12.19 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
12.20 |
12.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
12.20 |
12.20 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / המסילה
|
12.21 |
12.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
12.21 |
12.21 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / 651
|
12.23 |
12.23 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / תרשיש
|
12.24 |
12.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
12.24 |
12.24 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
12.25 |
12.25 |
הורדה |