פרדס חנה כרכור - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
|
8.30 |
8.30 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - תרשיש / גרניט
|
8.30 |
8.30 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם
|
8.31 |
8.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - חלמיש / שוהם פארק התעשייה
|
8.31 |
8.31 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - המסילה / גאולה
|
8.33 |
8.33 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז קליטה / דרך למרחב
|
8.34 |
8.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חבקוק
|
8.34 |
8.34 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / תחייה
|
8.35 |
8.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הגאון
|
8.35 |
8.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / חשמונאים
|
8.35 |
8.35 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / שבי ציון
|
8.36 |
8.36 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / הבוטנים
|
8.37 |
8.37 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך למרחב / המעלה
|
8.37 |
8.37 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - יד לבנים / דרך הבנים
|
8.38 |
8.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / דרך הבנים
|
8.38 |
8.38 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - דרך הנדיב / תבור
|
8.39 |
8.39 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - מרכז רפואי שהם / דרך הנדיב
|
8.40 |
8.40 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - צומת עדה
|
8.45 |
8.45 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - ת. רכבת בנימינה
|
8.46 |
8.46 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / ששת הימים
|
8.47 |
8.47 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - דרך המסילה / דקל
|
8.48 |
8.48 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - הגיבורים / נחלת ז'בוטינסקי
|
8.49 |
8.49 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מחצבת בנימינה
|
8.50 |
8.50 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מעון סביון / כביש 652
|
8.52 |
8.52 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - אורט השומרון / כביש 652
|
8.53 |
8.53 |
העלאה והורדה |
בנימינה גבעת עדה - מפעלי חן / כביש 652
|
8.54 |
8.54 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - גני רמת הנדיב / 652
|
8.54 |
8.54 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / כביש 652
|
8.55 |
8.55 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - דרך אהרון / דרך שרה
|
8.56 |
8.56 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - ספרייה / הדגן
|
8.57 |
8.57 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - ז'בוטינסקי / הנדיב
|
8.58 |
8.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הנדיב / המייסדים
|
8.58 |
8.58 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - הרצל / יעבץ
|
8.59 |
8.59 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - שדרות נילי / האורנים
|
8.59 |
8.59 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - בית ספר נילי
|
8.59 |
8.59 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - נילי / קדש
|
9.00 |
9.00 |
העלאה והורדה |
מעין צבי - החלוצים / שד. נילי
|
9.00 |
9.00 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - צ.משטרת זכרון
|
9.02 |
9.02 |
העלאה והורדה |
זכרון יעקוב - אזור תעשייה זכרון יעקב
|
9.03 |
9.03 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פרדיס
|
9.06 |
9.06 |
העלאה והורדה |
פורדיס - פוריידיס / 4
|
9.07 |
9.07 |
העלאה והורדה |
דור - צומת נחשולים / דור
|
9.09 |
9.09 |
העלאה והורדה |
דור - מפעלי סיד
|
9.11 |
9.11 |
העלאה והורדה |
עין איילה - צומת עין איילה
|
9.13 |
9.13 |
העלאה והורדה |
עופר - צומת עופר
|
9.15 |
9.15 |
העלאה והורדה |
הבונים - צומת הבונים
|
9.15 |
9.15 |
העלאה והורדה |
צרופה - צומת צרופה
|
9.16 |
9.16 |
העלאה והורדה |
גבע כרמל - צומת גבע כרמל
|
9.19 |
9.19 |
העלאה והורדה |
עין כרמל - צומת עין כרמל
|
9.21 |
9.21 |
העלאה והורדה |
ניר עציון - צומת עין הוד
|
9.26 |
9.26 |
העלאה והורדה |
עתלית - צומת עתלית
|
9.27 |
9.27 |
העלאה והורדה |
עתלית - צ.אורן צפון / כלא 6
|
9.28 |
9.28 |
העלאה והורדה |
ב.צבי (סיטרין) - צומת סיטרין
|
9.28 |
9.28 |
העלאה והורדה |
מגדים - צומת מגדים
|
9.30 |
9.30 |
העלאה והורדה |
מגדים - מגדים צפון / נחל ספונים
|
9.32 |
9.32 |
העלאה והורדה |
מח.137 - מחנה 137
|
9.34 |
9.34 |
העלאה והורדה |
החותרים - מסעף
|
9.35 |
9.35 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / ז'בוטינסקי
|
9.36 |
9.36 |
העלאה והורדה |
כפר גלים - מסעף
|
9.37 |
9.37 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - מסעף טירת כרמל / הרצל
|
9.38 |
9.38 |
העלאה והורדה |
טירת כרמל - בסיס תובלה
|
9.39 |
9.39 |
העלאה והורדה |
חיפה - ההגנה / רוטנברג
|
9.40 |
9.40 |
העלאה והורדה |
חיפה - מתמ
|
9.41 |
9.41 |
העלאה והורדה |
חיפה - תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
|
9.43 |
9.43 |
הורדה |