תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 600) |
21.40 |
21.40 |
העלאה |
תל אביב - בית ספר הולץ / חיל השריון
|
21.42 |
21.42 |
העלאה |
חולון - צומת חולון
|
21.44 |
21.44 |
העלאה |
אזור - דרך השבעה / המכתש למזרח
|
21.47 |
21.47 |
העלאה |
אזור - דרך השבעה / המלאכה למזרח
|
21.49 |
21.49 |
העלאה |
אזור - דרך השבעה / קפלן
|
21.49 |
21.49 |
העלאה |
בית דגן - צ.בית דגן
|
21.52 |
21.52 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / מכון וולקאני
|
21.54 |
21.54 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / שדרות הציונות
|
21.56 |
21.56 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / קרן היסוד
|
21.58 |
21.58 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / עין הקורא
|
21.59 |
21.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / ינובסקי
|
22.01 |
22.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / שדרות תשח
|
22.01 |
22.01 |
העלאה והורדה |
נס ציונה - ויצמן / המאה ואחד
|
22.04 |
22.04 |
העלאה והורדה |
נס ציונה - קניותר / ויצמן
|
22.06 |
22.06 |
העלאה והורדה |
נס ציונה - תחנה מרכזית נס ציונה / ויצמן
|
22.06 |
22.06 |
העלאה והורדה |
רחובות - פארק המדע / ויצמן
|
22.09 |
22.09 |
העלאה והורדה |
רחובות - הפקולטה לחקלאות
|
22.10 |
22.10 |
העלאה והורדה |
רחובות - מכון וייצמן / הרצל
|
22.11 |
22.11 |
העלאה והורדה |
רחובות - משטרה / הרצל
|
22.11 |
22.11 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / טלר
|
22.12 |
22.12 |
העלאה והורדה |
רחובות - תחנה מרכזית רחובות / רציפים
(רציף 10) |
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
רחובות - טשרנחובסקי / לוי אשכול
|
22.14 |
22.14 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / שדרות יעקבי
|
22.16 |
22.16 |
העלאה והורדה |
צומת בילו - צומת בילו / כביש 40
|
22.19 |
22.19 |
העלאה והורדה |
רחובות - כביש 40 / מסעף בית חולים קפלן
|
22.19 |
22.19 |
העלאה והורדה |
קרית עקרון - צומת ברנר
|
22.20 |
22.20 |
העלאה והורדה |
גבעת ברנר - גבעת ברנר / כביש 40
|
22.21 |
22.21 |
העלאה והורדה |
בית אלעזרי - מחנה בית אלעזרי
|
22.24 |
22.24 |
העלאה והורדה |
מחנה תל נוף - כביש40 / מחנה תל נוף
|
22.26 |
22.26 |
העלאה והורדה |
קדרון - כביש40 / מושב קדרון
|
22.29 |
22.29 |
העלאה והורדה |
גדרה - הרצל / וייצמן
|
22.29 |
22.29 |
העלאה והורדה |
גדרה - הרצל / ויצמן
|
22.30 |
22.30 |
העלאה והורדה |
גדרה - תחנה מרכזית גדרה
|
22.31 |
22.31 |
העלאה והורדה |
גדרה - הרצל / שדרות בן גוריון
|
22.32 |
22.32 |
העלאה והורדה |
גדרה - מחלף גדרה / נתיב תחבורה ציבורית
|
22.32 |
22.32 |
העלאה והורדה |
גדרה - מחלף גדרה לדרום
|
22.33 |
22.33 |
העלאה והורדה |
קיבוץ חפץ חיים - צומת חפץ חיים
|
22.34 |
22.34 |
העלאה והורדה |
בני עיש - כביש 40 / בני עיש
|
22.35 |
22.35 |
העלאה והורדה |
חצב - צומת חצב
|
22.37 |
22.37 |
העלאה והורדה |
בני ראם - צומת בני ראם
|
22.39 |
22.39 |
העלאה והורדה |
ברורים - צ.ברורים
|
22.40 |
22.40 |
העלאה והורדה |
צ.ראם מסמיה
|
22.41 |
22.41 |
העלאה והורדה |
צומת אחים
|
22.44 |
22.44 |
העלאה והורדה |
ערוגות - צומת ערוגות / כפר אחים
|
22.45 |
22.45 |
העלאה והורדה |
צומת מלאכי / קסטינה - צומת מלאכי
|
22.48 |
22.48 |
העלאה והורדה |
קרית מלאכי - קניון שערי העיר / שדרות מנחם בגין
|
22.49 |
22.49 |
העלאה והורדה |
קרית מלאכי - רשי / סאן דייגו
|
22.50 |
22.50 |
העלאה והורדה |
קרית מלאכי - מסעף קרית מלאכי / בן גוריון
|
22.50 |
22.50 |
העלאה והורדה |
באר טוביה - מסעף קרית מלאכי / יגאל הורוביץ
|
22.51 |
22.51 |
העלאה והורדה |
מח.מפחש - מחנה בר לב
|
22.52 |
22.52 |
העלאה והורדה |
כפר ורבורג - צומת אביגדור
|
22.54 |
22.54 |
העלאה והורדה |
שפיר - צומת שפיר / זרחיה
|
22.56 |
22.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין צורים - צומת עין צורים
|
22.57 |
22.57 |
העלאה והורדה |
שפירא - צ.מרכז שפירא
|
22.58 |
22.58 |
העלאה והורדה |
משואות יצחק - צ.משואות יצחק
|
23.00 |
23.00 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נגבה - מסעף מחנה עמנואל
|
23.03 |
23.03 |
העלאה והורדה |
הודיה - צומת הודיה
|
23.07 |
23.07 |
העלאה והורדה |
ניר ישראל - צומת ניר ישראל / ברכיה
|
23.10 |
23.10 |
העלאה והורדה |
כפר סילבר - צ.כפר סילבר
|
23.14 |
23.14 |
העלאה והורדה |
ברכיה - צומת ברכיה
|
23.15 |
23.15 |
העלאה והורדה |
אשקלון - צומת אשקלון
|
23.17 |
23.17 |
העלאה והורדה |
אשקלון - קניון חוצות / בן גוריון
|
23.19 |
23.19 |
הורדה |
אשקלון - בית ההסתדרות / בן גוריון
|
23.19 |
23.19 |
הורדה |
אשקלון - בן גוריון / נאות אשקלון
|
23.21 |
23.21 |
הורדה |
אשקלון - צ.השניים
|
23.21 |
23.21 |
הורדה |
אשקלון - תחנה מרכזית אשקלון / הורדה
|
23.22 |
23.22 |
הורדה |
אשקלון - ביאליק / עוזיאל
|
23.24 |
23.24 |
הורדה |
אשקלון - ביאליק / אפרים צור
|
23.24 |
23.24 |
הורדה |
אשקלון - ביאליק / יוספטל
|
23.25 |
23.25 |
הורדה |
אשקלון - גיורא יוספטל / אפרים צור
|
23.25 |
23.25 |
הורדה |
אשקלון - גיורא יוספטל / מ. אנילביץ
|
23.26 |
23.26 |
הורדה |
אשקלון - גיורא יוספטל / אליעזר מילרוד
|
23.26 |
23.26 |
הורדה |
אשקלון - שפירא / ברגר
|
23.26 |
23.26 |
הורדה |
אשקלון - ח.מ. שפירא / סמטת גדוד הפורצים
|
23.27 |
23.27 |
הורדה |
אשקלון - ההסתדרות / ביאליק
|
23.28 |
23.28 |
הורדה |
אשקלון - ההסתדרות / יהודה הלוי
|
23.28 |
23.28 |
הורדה |
אשקלון - מרכז לילד ולמתבגר / ההסתדרות
|
23.29 |
23.29 |
הורדה |
אשקלון - מרכז רפואי ברזילי
|
23.29 |
23.29 |
הורדה |
אשקלון - מלכי ישראל / הארז
|
23.30 |
23.30 |
הורדה |
אשקלון - מלכי ישראל / שאול המלך
|
23.31 |
23.31 |
הורדה |
אשקלון - מלכי ישראל / הנשיא
|
23.31 |
23.31 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / הרקפת
|
23.32 |
23.32 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / זונאבנד
|
23.32 |
23.32 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / השקד
|
23.33 |
23.33 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / יוהנסבורג
|
23.33 |
23.33 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / הכלנית
|
23.34 |
23.34 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / הנרקיס
|
23.34 |
23.34 |
הורדה |
אשקלון - מרכז אפרידר / כיכר צפניה
|
23.35 |
23.35 |
הורדה |