תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 600) |
16.45 |
16.45 |
העלאה |
תל אביב - בית ספר הולץ / חיל השריון
|
16.47 |
16.47 |
העלאה |
חולון - צומת חולון
|
16.49 |
16.49 |
העלאה |
אזור - דרך השבעה / המכתש למזרח
|
16.52 |
16.52 |
העלאה |
אזור - דרך השבעה / המלאכה למזרח
|
16.54 |
16.54 |
העלאה |
אזור - דרך השבעה / קפלן
|
16.54 |
16.54 |
העלאה |
בית דגן - צ.בית דגן
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / מכון וולקאני
|
16.59 |
16.59 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - דרך המכבים / שדרות הציונות
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / קרן היסוד
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / עין הקורא
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / ינובסקי
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
ראשלצ - הרצל / שדרות תשח
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
נס ציונה - ויצמן / המאה ואחד
|
17.09 |
17.09 |
העלאה והורדה |
נס ציונה - קניותר / ויצמן
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
נס ציונה - תחנה מרכזית נס ציונה / ויצמן
|
17.11 |
17.11 |
העלאה והורדה |
רחובות - פארק המדע / ויצמן
|
17.14 |
17.14 |
העלאה והורדה |
רחובות - הפקולטה לחקלאות
|
17.15 |
17.15 |
העלאה והורדה |
רחובות - מכון וייצמן / הרצל
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
רחובות - משטרה / הרצל
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / טלר
|
17.17 |
17.17 |
העלאה והורדה |
רחובות - תחנה מרכזית רחובות / רציפים
(רציף 10) |
17.18 |
17.18 |
העלאה והורדה |
רחובות - טשרנחובסקי / לוי אשכול
|
17.19 |
17.19 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / שדרות יעקבי
|
17.21 |
17.21 |
העלאה והורדה |
צומת בילו - צומת בילו / כביש 40
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
רחובות - כביש 40 / מסעף בית חולים קפלן
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
קרית עקרון - צומת ברנר
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
גבעת ברנר - גבעת ברנר / כביש 40
|
17.26 |
17.26 |
העלאה והורדה |
בית אלעזרי - מחנה בית אלעזרי
|
17.29 |
17.29 |
העלאה והורדה |
מחנה תל נוף - כביש40 / מחנה תל נוף
|
17.31 |
17.31 |
העלאה והורדה |
קדרון - כביש40 / מושב קדרון
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
גדרה - הרצל / וייצמן
|
17.34 |
17.34 |
העלאה והורדה |
גדרה - הרצל / ויצמן
|
17.35 |
17.35 |
העלאה והורדה |
גדרה - תחנה מרכזית גדרה
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
גדרה - הרצל / שדרות בן גוריון
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
גדרה - מחלף גדרה / נתיב תחבורה ציבורית
|
17.37 |
17.37 |
העלאה והורדה |
גדרה - מחלף גדרה לדרום
|
17.38 |
17.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ חפץ חיים - צומת חפץ חיים
|
17.39 |
17.39 |
העלאה והורדה |
בני עיש - כביש 40 / בני עיש
|
17.40 |
17.40 |
העלאה והורדה |
חצב - צומת חצב
|
17.42 |
17.42 |
העלאה והורדה |
בני ראם - צומת בני ראם
|
17.44 |
17.44 |
העלאה והורדה |
ברורים - צ.ברורים
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
צ.ראם מסמיה
|
17.46 |
17.46 |
העלאה והורדה |
צומת אחים
|
17.49 |
17.49 |
העלאה והורדה |
ערוגות - צומת ערוגות / כפר אחים
|
17.50 |
17.50 |
העלאה והורדה |
צומת מלאכי / קסטינה - צומת מלאכי
|
17.53 |
17.53 |
העלאה והורדה |
קרית מלאכי - קניון שערי העיר / שדרות מנחם בגין
|
17.54 |
17.54 |
העלאה והורדה |
קרית מלאכי - רשי / סאן דייגו
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
קרית מלאכי - מסעף קרית מלאכי / בן גוריון
|
17.55 |
17.55 |
העלאה והורדה |
באר טוביה - מסעף קרית מלאכי / יגאל הורוביץ
|
17.56 |
17.56 |
העלאה והורדה |
מח.מפחש - מחנה בר לב
|
17.57 |
17.57 |
העלאה והורדה |
כפר ורבורג - צומת אביגדור
|
17.59 |
17.59 |
העלאה והורדה |
שפיר - צומת שפיר / זרחיה
|
18.01 |
18.01 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין צורים - צומת עין צורים
|
18.02 |
18.02 |
העלאה והורדה |
שפירא - צ.מרכז שפירא
|
18.03 |
18.03 |
העלאה והורדה |
משואות יצחק - צ.משואות יצחק
|
18.05 |
18.05 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נגבה - מסעף מחנה עמנואל
|
18.08 |
18.08 |
העלאה והורדה |
הודיה - צומת הודיה
|
18.12 |
18.12 |
העלאה והורדה |
ניר ישראל - צומת ניר ישראל / ברכיה
|
18.15 |
18.15 |
העלאה והורדה |
כפר סילבר - צ.כפר סילבר
|
18.19 |
18.19 |
העלאה והורדה |
ברכיה - צומת ברכיה
|
18.20 |
18.20 |
העלאה והורדה |
אשקלון - צומת אשקלון
|
18.22 |
18.22 |
העלאה והורדה |
אשקלון - קניון חוצות / בן גוריון
|
18.24 |
18.24 |
הורדה |
אשקלון - בית ההסתדרות / בן גוריון
|
18.24 |
18.24 |
הורדה |
אשקלון - בן גוריון / נאות אשקלון
|
18.26 |
18.26 |
הורדה |
אשקלון - צ.השניים
|
18.26 |
18.26 |
הורדה |
אשקלון - תחנה מרכזית אשקלון / הורדה
|
18.27 |
18.27 |
הורדה |
אשקלון - ביאליק / עוזיאל
|
18.29 |
18.29 |
הורדה |
אשקלון - ביאליק / אפרים צור
|
18.29 |
18.29 |
הורדה |
אשקלון - ביאליק / יוספטל
|
18.30 |
18.30 |
הורדה |
אשקלון - גיורא יוספטל / אפרים צור
|
18.30 |
18.30 |
הורדה |
אשקלון - גיורא יוספטל / מ. אנילביץ
|
18.31 |
18.31 |
הורדה |
אשקלון - גיורא יוספטל / אליעזר מילרוד
|
18.31 |
18.31 |
הורדה |
אשקלון - שפירא / ברגר
|
18.31 |
18.31 |
הורדה |
אשקלון - ח.מ. שפירא / סמטת גדוד הפורצים
|
18.32 |
18.32 |
הורדה |
אשקלון - ההסתדרות / ביאליק
|
18.33 |
18.33 |
הורדה |
אשקלון - ההסתדרות / יהודה הלוי
|
18.33 |
18.33 |
הורדה |
אשקלון - מרכז לילד ולמתבגר / ההסתדרות
|
18.34 |
18.34 |
הורדה |
אשקלון - מרכז רפואי ברזילי
|
18.34 |
18.34 |
הורדה |
אשקלון - מלכי ישראל / הארז
|
18.35 |
18.35 |
הורדה |
אשקלון - מלכי ישראל / שאול המלך
|
18.36 |
18.36 |
הורדה |
אשקלון - מלכי ישראל / הנשיא
|
18.36 |
18.36 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / הרקפת
|
18.37 |
18.37 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / זונאבנד
|
18.37 |
18.37 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / השקד
|
18.38 |
18.38 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / יוהנסבורג
|
18.38 |
18.38 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / הכלנית
|
18.39 |
18.39 |
הורדה |
אשקלון - דרום אפריקה / הנרקיס
|
18.39 |
18.39 |
הורדה |
אשקלון - מרכז אפרידר / כיכר צפניה
|
18.40 |
18.40 |
הורדה |