רחובות - תחנה מרכזית רחובות / רציפים
(רציף 2) |
12.17 |
12.17 |
העלאה |
רחובות - השוק העירוני / לבקוביץ
|
12.18 |
12.18 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / ארלוזורוב
|
12.19 |
12.19 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / סעדיה גאון
|
12.20 |
12.20 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / אבן עזרא
|
12.21 |
12.21 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / שדרות יעקבי
|
12.22 |
12.22 |
העלאה והורדה |
כ.בילו - הרצל / מסעף כפר בילו
|
12.24 |
12.24 |
העלאה והורדה |
רחובות - הרצל / הגליל
|
12.25 |
12.25 |
העלאה והורדה |
צ.בילו
|
12.27 |
12.27 |
העלאה והורדה |
צומת בילו - מחנה בילו
|
12.29 |
12.29 |
העלאה והורדה |
נען - צומת נען
|
12.30 |
12.30 |
העלאה והורדה |
רחובות - צומת רחובות מזרח
|
12.31 |
12.31 |
העלאה והורדה |
סתריה - צומת סתריה
|
12.32 |
12.32 |
העלאה והורדה |
ישרש - צומת ישרש
|
12.37 |
12.37 |
העלאה והורדה |
מצליח - כביש 40 / קרית האומנים
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
רמלה - מחנה פיקוד העורף
|
12.40 |
12.40 |
העלאה והורדה |
רמלה - תחנה מרכזית רמלה
|
12.42 |
12.42 |
העלאה והורדה |
רמלה - שוק עירוני / שדרות הרצל
|
12.42 |
12.42 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / הגדוד העברי
|
12.43 |
12.43 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / טרומפלדור
|
12.43 |
12.43 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / ההגנה
|
12.44 |
12.44 |
העלאה והורדה |
רמלה - שדרות הרצל / אהרון בן יוסף
|
12.45 |
12.45 |
העלאה והורדה |
רמלה - הרצל / מבצע קדש
|
12.46 |
12.46 |
העלאה והורדה |
רמלה - צומת רמלה צפון (ביח"ר לקרח)
|
12.47 |
12.47 |
העלאה והורדה |
רמלה - חברת חשמל
|
12.51 |
12.51 |
העלאה והורדה |
לוד - בי"ס חב"ד ב לבנים / יוספטל
|
12.53 |
12.53 |
העלאה והורדה |
לוד - יוספטל / הצנחנים
|
12.54 |
12.54 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנת רכבת לוד / יוספטל
|
12.55 |
12.55 |
העלאה והורדה |
לוד - חטיבת יפתח / בן חקון
|
12.56 |
12.56 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות דוד המלך / לאה גולדברג
|
12.57 |
12.57 |
העלאה והורדה |
לוד - דוד המלך / שלמה המלך
|
12.57 |
12.57 |
העלאה והורדה |
לוד - חיים ארלוזורוב / רחל אלתר
|
12.58 |
12.58 |
העלאה והורדה |
לוד - ארלוזורוב / תבור
|
12.59 |
12.59 |
העלאה והורדה |
לוד - ז'בוטינסקי / ההסתדרות
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
לוד - שדרות ירושלים / גבריאל
|
13.01 |
13.01 |
העלאה והורדה |
לוד - קניון לוד / שדרות ירושלים
|
13.01 |
13.01 |
העלאה והורדה |
לוד - הנרייטה סאלד / אילת
|
13.02 |
13.02 |
העלאה והורדה |
לוד - טוויטו / שדרות צה"ל
|
13.04 |
13.04 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / ברנר
|
13.04 |
13.04 |
העלאה והורדה |
לוד - הרצל / אליהו גולומב
|
13.05 |
13.05 |
העלאה והורדה |
לוד - תחנה מרכזית לוד / רציפים
(רציף 1) |
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
לוד - אבא הלל / נדא
|
13.08 |
13.08 |
העלאה והורדה |
לוד - המחקר / אבא הלל
|
13.09 |
13.09 |
העלאה והורדה |
נמל תעופה בן גוריון - צומת אל על
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
תעשיה אוירית - צומת תעשייה אווירית
|
13.24 |
13.24 |
העלאה והורדה |
טירת יהודה - צומת בדק
|
13.28 |
13.28 |
העלאה והורדה |
צומת הטייסים
|
13.30 |
13.30 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בארות יצחק - צומת בארות
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
רנתיה - כביש 40 / רינתיה מזור
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
מגשימים - כביש 40 / צומת מגשימים
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
נחלים - כביש 40 / צומת נחלים
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מחלף פתח תקווה דרום לצפון
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שדרות ירושלים / הושע
|
13.46 |
13.46 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת עמישב
|
13.47 |
13.47 |
העלאה והורדה |
כפר סירקין - צומת סירקין
|
13.49 |
13.49 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / גורדון
|
13.50 |
13.50 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - ירושלים / שכונת קרית אלון
|
13.51 |
13.51 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - צומת גנים / הרב הרצוג
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / המכבים
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - שטמפפר / בר כוכבא
|
13.58 |
13.58 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ליברכט
|
13.58 |
13.58 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - בר כוכבא / ת.מרכזית פתח תקווה
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
פתח תקוה - מסוף משה ארנס / הורדה
(רציף 1) |
14.01 |
14.01 |
הורדה |